На зйомках реаліті “Супер Топ-модель по-українськи” мало не задихнулася учасниця

0
149

Модель Настя Панова, учасниця проекту “Супер Топ-модель по-українськи”, так захопилася фотосесією, що ледь не задихнулася. Дівчина втратила свідомість просто на очах у знімальної команди.

У першому випуску нового сезону, який пройшов на Новому каналі 16 жовтня, учасниць реаліті-шоу чекало непросте випробування – фотосесія “Циферблат”. Дівчатам потрібно було піднятися на конструкцію і зобразити тілом стрілки годинника. При цьому показати не просто будь-які цифри, а вказати на свій сезон і тиждень, на якому вони покинули проект, пише Апостроф

Настя Панова на червоній доріжці СТМПУФото: Новий канал

Щоб впоратися із завданням, моделі вигадували різноманітні пози – робили шпагат у повітрі, підтягувалися на руках, повисали вниз головою. Коли ж черга дійшла до Насті Панової, дівчина зобразила таку складну позу, що мало не задихнулася.

“У першу чергу під час цього випробування я долала саму себе, – згадала модель в бесіді з Новим каналом. – Коли висіла вниз головою, зрозуміла, що мені не вистачає повітря, і я просто перестаю дихати. Дивилася в камеру, затримувала дихання, після чого мене почало нудити і закрутилася голова. А що було потім, просто не пам’ятаю – втратила свідомість і ледве отямилася”.

Модель на випробуванні СТМПУФото: Новий канал

Суперниці не повірили, що Панова зомліла. Але дівчину це не дуже й хвилювало, адже вона отримала похвалу від експертів проекту – Сергія Нікітюка та Соні Плакидюк.

“Коли експерти мене похвалили і сказали, що у мене найкращі кадри, я зрозуміла, що зусилля не були марними. Це найкрутіше випробування!” – пораділа пізніше дівчина.

Comments

comments