Учасник гурту ТНМК Фагот захворів на коронавірус

0
112

Український виконавець та фронтмен гурту ТНМК Олег Михайлюта (Фагот) заразився COVID-19. Сьогодні, 20 жовтня, чоловік отримав позитивний ПЛР-тест.

Про інфекційну хворобу Олег Михайлюта повідомив на своїй фейсбук-сторінці. За словами чоловіка, із симптомів він відчував ломоту тіла і повністю зникли усі запахи, пише 24 канал

“Я звісно розумів, що всі пройдемо через цей “коронакіпіш”, але сподівався, що зі мною це станеться якомога пізніше, якщо взагалі не омине. Але відбулося саме так, і тест показав мені, що відтепер я офіційно коронована особа. На початку ламало серйозно, зараз попустило, але нікому того не раджу, тому вірити чи не вірити в це все – питання для кожного особисте, але бережіть себе та своїх близьких ретельніше, бо їх вам ніхто не замінить. P.S. Більше за все сумую за запахами, бо світ без них неповноцінний”, – написав учасник гурту “ТНМК”.

Прихильники Олега побажали чоловіку якнайшвидшого одужання, серед них – міцного здоров’я побажала актриса Ірма Вітовська і виконавець Тарас Чубай.

я звісно розумів, що всі пройдемо через цей коронакіпіш, але сподівався, що зі мною це станеться якомога пізніше, якщо…

Gepostet von Олег Михайлюта am Dienstag, 20. Oktober 2020

Comments

comments