Зрадницю Ані Лорак зацькували за появу на російському шоу: “Гнати поганою мітлою”

0
603

Виявляється, скандальній артистці ніде не раді.

Співачка-зрадниця Ані Лорак активно працює на російському телебаченні, розважає жителів РФ та заробляє криваві рублі, – пише ТСН.

Зокрема, вона стала суддею одного з шоу-талантів, де виступають діти, які лишилися без батьків. До слова, у цілях пропаганди Росія може використовувати на шоу й українських дітей, яких незаконно вивезли з країни.

Тим не менш, для зрадниці це не стало проблемою працювати разом з іншими артистами-путіністами Олексієм Воробйовим, Люсею Чеботіною та Ігорем Крутим, які активно підтримують війну в Україні.

Однак ще під час анонсу шоу Ані Лорак активно критикували, а після виходу першого випуску скандальну виконавицю ще більше зацькували. До слова, артистку розкритикували не лише українці, а й росіяни. Щоправда, якщо перші обурені тим, що Лорак підтримує розв’язану Росією війну в Україні, то другі заявляють, що та недостатня патріотка РФ із заплямованою репутацією: “Гнати поганою мітлою”, “якийсь черговий абсурд”, “ну і ганьба, як вокаліста лайнова, так ще й вирядилася так для дитячого шоу”.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments