Володимир Дантес відверто зізнався, чому не одружується з Дашею Кацуріною

0
573

Також виконавець розсекретив, коли вони вже будуть жити разом.

Український шоумен Володимир Дантес відверто розповів про своє особисте життя та про стосунки з бізнесвумен Дашею Кацуріною, – пише ТСН.

Зокрема, пара зустрічається вже близько року. Утім грати весілля вони не квапляться. Як пояснив Дантес, він не виключає того, що одружиться з Дашею. Однак наразі такого у планах немає. За словами співака, їм і без штампа у паспорті добре разом. Окрім того, вони занадто мало перебувають у стосунках, щоб грати весілля.

“Я не знаю з приводу весілля, ми часто перекидаємося якимись моментами. Але і так класно. Наразі – і так супер. Я не відкидаю той момент, що буде воно. Блін, ми разом тільки – скільки там? Тільки рік”, – прокоментував виконавець у розмові з Євгеном Фешаком.

Володимир переконаний, якщо ж вони будуть грати весілля, то влаштують пишне свято. За словами артиста, навіть попри війну, треба святкувати.

“Весілля – це класно. Я розумію, що повинні бути весілля, що родини мають з’являтися. Я не розумію, як буду почуватися, коли буду сильно гуляти. Скоріше за все, це треба проговорити із психологом”, – зізнався артист.

Також співак додав, що неабияк кохає Дашу та вже з нетерпінням чекає, коли вони житимуть разом. А це вже станеться незабаром, через чотири місяці Кацуріна з дітьми повертається до України.

Володимир Дантес і Даша Кацуріна / © instagram.com/vladimirdantes

“Вона моя кохана людина. Людина, з якою я розвиваюся, яку я кохаю і яка мене кохає, незважаючи ні на що. Нам дуже складно, бо ми часто не разом. Але через декілька місяців будемо постійно вже разом. Це найголовніше”, – додав Володимир.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments