Який продукт викликає у котів паніку: ви будете здивовані

0
625

Коти – доволі сміливі створіння: вони здатні боротися зі зміями, ходити на полювання, відлякувати великих собак, лазити по деревах та стрибати з неймовірної висоти. Однак вони мають незвичний страх, про який мало кому відомо.

Звучить дещо дивно, але майже всі коти бояться огірків. Чому ця їжа викликає у тварин паніку, розбиралося видання The Jerusalem Post, – пише OBOZREVATEL .

В мережі поширюється безліч відео щодо реакції котів на огірки. Користувачі навіть створили тег “CucumbersScaringCats”. Деякі коти, побачивши поряд огірок, різко підстрибують у повітря, інші від паніки перекидають миски з водою чи їжею. Найспокійніші тварини просто обережно оглядають загрозливий предмет, відійшовши на безпечну відстань. Загалом реакція одна – це страх.

Чому коти бояться огірків

Джилл Голдман, експертка із поведінки тварин, розповіла National Geographic, що огірки викликають у котів природний рефлекс.

“Злякавшись, кіт часто намагається вибратися втекти від небезпеки, а потім переоцінює ситуацію на відстані”, – зазначила Джилл.

Пем Джонсон-Беннетт, авторка книги “Думай як кіт”, закликає не проводити експерименти та не класти огірки поруч з місцем для їжі. Зазвичай тарілки з кормом та водою асоціюються у котів з безпекою. Звісно, тварини лякаються, раптово побачивши поряд невідомий предмет.

Голдман пояснила панічну реакцію специфічною формою огірків. Коти можуть асоціювати форму та довжину огірків зі зміями, що є для тварин символами небезпеки.

До речі, згідно з останніми дослідженнями, великий страх викликає у котів пилосос. Голосна техніка змушує тварин відчувати недовіру та стрес. Почувши характерний звук, коти зазвичай ховаються у безпечні місця.

А третє місце у рейтингу котячих страхів посідає дзеркало.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments