Які коти мають нестерпний характер: топ-5 “важких” порід

0
549

Домашні улюбленці підіймають настрій та відчувають, коли нам погано. Однак не всі котики можуть бути милими та добрими до своїх господарів і це не означає, що вони вас не люблять, просто у них це закладено в генетиці.

Складний та норовливий характер кішки залежить від її породи. OBOZREVATEL зібрав найпоширеніші види пухнастиків, які можуть не на жарт зіграти на ваших нервах.

Сіамські

До котиків цієї породи потрібно ставитися з повагою та приділяти їм достатньо уваги. Тому що вони можуть образитись та помститися, коли ви не будете цього очікувати. Злопам’ятні кішки не дозволять порушити своїх особистих кордонів, за таке ваш улюбленець покаже свій гнів, а ваші руки будуть подряпані.

Якщо у вас є діти, то краще виберіть іншу породу котів, більш дружню. Бо дітки можуть несвідомо образити чотирилапих, на що вони не будуть “мовчати”.

Мейн-кун

Ці гарні та величні пухнастики з незвичайною формою вух, мають високий інтелект, а їхня вага може сягати 15 кілограмів. Здебільшого вони добрі, не люблять надовго залишатись на самоті, але і надмірна увага, може викликати агресивну поведінку. Тому з ними потрібно бути обережними.

Бенгальці

Кішки такої породи не тільки схожі на леопардів своїм забарвленням, а ще й мають мисливські інстинкти та дуже темпераментні. Щоб уникнути їхньої агресивності в характері потрібно з дитинства приділяти багато уваги та ласки.

Вони дуже активні і допитливі, тому довго не сидять на одному місці. А при відсутності господарів можуть влаштувати повний безлад у домі.Британці

Пухнастики цієї породи горді та темпераментні. Вони не дуже полюблять людей, тому тримаються від своїх господарів на відстані. Їм не подобається, коли їх часто беруть на руки та довго не відпускають. Так, ви можете отримати не тільки подряпини, але й укуси.

Добрі та довірливі відносини з котиком можна встановити лише за умови тривалого спілкування.

Сибірські

Таку породу часто порівнюють з собаками. Вони дружать лише зі своїм господарем, а свою територію пильно охороняють від сторонніх. Вони дуже віддані та рідко проявляють агресію. Це може статися, якщо надмірно проявляти увагу, коли їм це не подобається.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments