Гороскоп на 16 листопада: кому понеділок принесе гроші та цікаві знайомства

0
1233

16 листопада варто провести у колі родини. Добре було б згадати про якусь батьківську традицію. Це зміцнить стосунки між батьками і дітьми. Про це Gazeta.ua розповіла астролог Олена Максимова.

“Це день дрібних фінансових втрат, – говорить астролог. – Важливі майнові питання краще не вирішувати у цей понеділок. Покупки не будуть вдалими. Зранку самопочуття погіршиться. Під вечір підвищується небезпека серцевих нападів. До групи ризику належать літні люди та післяопераційні хворі. Ефективність праці буде дуже низькою навіть у здорових людей. Через це день видасться важким. Куплені речі не носитимуться. Не перетворюйте побачення на обговорення робочих чи сусідських проблем. Кохані потребуватимуть інтимного спілкування. Даруйте їм ніжність. Понеділок принесе гроші Ракам, Дівам і Козерогам. Цікаві знайомства чекають на Тельців і Скорпіонів”.

Овен

Ситуація залишається складною. Доходи не покриватимуть витрат. Знадобиться уміння добре рахувати гроші. Воно допоможе не допустити фінансової кризи.

Телець

Складний день. Не виставляйте у продаж власних речей. Вони підуть за безцінь. Перевіряйте здачу біля каси. Через неуважність можете переплатити за товар чи послугу.

Близнюки

До дефіциту коштів приєднається дефіцит інших матеріальних ресурсів. Запобігти цьому поки що неможливо. Пильнуйте на дорогах. Можливі збитки через пошкодження авто.

Рак

Гроші йтимуть до ваших рук. Можливе надходження преміальних. Будьте щедрими. Не відмовляйте людям у матеріальній підтримці.

Лев

Будьте уважними до коханих. Цікавтеся їхніми інтересами. Не забувайте про важливі дати вашої спільної історії.

Діва

Надмірне відчуття боргу перед партнерами заважає вам почуватися щасливими у парі. Дозвольте собі звільнитися від частини добровільних обов’язків.

Терези

Годі переоцінювати свої фінансові можливості. Вдалому вкладанню грошей має передувати добрий розрахунок. Купувати ювелірні вироби не бажано.

Скорпіон

Очікуються невеликі прибутки. Не буде можливості вільно розпоряджатися грошима. Більшість зароблених коштів піде на невідкладні виплати.

Стрілець

Відчуватиметься застій в особистому житті. Ваші відносини з партнерами потребують перегляду. Подумайте про можливість якісних змін.

Козеріг

Доходи потроху зростають. Надходитимуть вигідні фінансові пропозиції. Грошей вистачатиме не лише на продукти. Куплений одяг не носитиметься.

Водолій

По можливості перенесіть підписання нових фінансових угод на наступний тиждень. Внесені у нові проекти гроші прибутку не принесуть. Будьте економними.

Риби

Не вистачатиме деякої суми для здійснення великої покупки. Брати гроші у борг не слід. Подумайте над доцільністю цих витрат.

Джерело: Gazeta.ua

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments