Кричала і шарпала: у Полтавській області вихователька буквально “втрясала” у штани дитину, яка не хотіла вдягатися (відео)

0
3948

Дитина не хотіла вдягатися, а вихователька змушувала хлопчика і “втрясала” у штани.

У селі Велика Бузова Полтавської області вихователька довела дитину до сліз перед прогулянкою. А все тому, що хлопчик у 3 роки не вміє сам вдягатися.

Про це написала мама дитини у соцмережі, передає ТСН.

“Це просто жах, що коїться в садочку Великої Бузови! Яке там ставлення до моєї дитини! Моїй дитині 3 роки виповнилося 1 місяць назад. Він ще не може самостійно обуватися і вдягатися, але такі методи “вихователя” неприпустимі”, – написала Галина Іващенко.

Жінку обурило також і те, що процес вдягання бачила завідувачка дошкільного закладу, але зауваження виховательці не зробила, натомість зробила зауваження хлопчику, що він впертий.

У соцмережі думки користувачів розділилися. Одні вважають, що мама хлопчика мала навчити його у такому віці вдягатися самостійно, інші, що вихователька проявила грубощі до чужої дитини:

  • В 3 роки дитина повинна уміти сама одягати штани. Я не бачу тут нічого страшного….
  • Це страшно і не вкладається в голові? Дуже багато запитань виникає: хто знімав таке відео, і з якою метою це робилося? Чому присутні дорослі люди не стали на захист дитини, а вели відеозйомку?
  • Якби було відеоспостереження в ДНЗ, було б набагато простіше, батьки б бачили що роблять діти, та вихователі б вели себе адекватно.
  • Ну, так, а потім діти в садочок не хочуть ходити – ридьма ридають. Немає розуму спілкуватися з дітьми – звільніть робоче місце! Жах…
  • А у мене чимало питань до матері. У тоні виховательки я зла не почула. Втома, безсилість, бо “яжематєрі” телефон в руках частіше тримають, ніж дітей. Але люди, виховательку так ображати – ну ви нормальні? Хоча може хочете закордонний досвід, то малий би пішов без штанів і ніхто б не парився, бо “дитинка ж не хоче”.
  • Що поганого зробила вихователька? Вона ще доволі стримано витримує капризи хлопчика. Він же просто квисляє.
  • Дітей до садочка або готувати треба, або не здавати туди. І з працівниками треба спілкуватись не як з обслугою. Як ви всі такі нервові, що вихователька не догодила, то найміть супердипломованого фахівця з окладом як бюджет всього садочка. Буде вам щастя за методикою Монтессорі.

Comments

comments