Станцював гопак із прапором та у вишиванці: українського боксера попросили прибрати національну символіку на турнірі в Греції

0
697

Українського спортсмена Матвія Ражбу, який став одним із переможців Кубку Акрополіса, попросили заховати українську символіку після фінального бою.

Інцидент стався на турнірі під егідою Міжнародної асоціації боксу (IBA) в Афінах, пише ТСН

Від 16 до 19 червня в столиці Греції відбувся міжнародний аматорський турнір з боксу Кубок Акрополя. У Греції наші співвітчизними перемогли у медальному заліку. Українська збірна з боксу виборола там 5 медалей. У скарбничці “синьо-жовтих” 4 “золота” та одна “бронза”.

Одну з медалей найвищого гатунку здобув Матвій Ражба. Після перемоги у фінальному протистоянні 19-річний боксер вийшов у середину рингу, аби станцювати гопак. Більш того, у цей момент Ражба був із прапором та у вишиванці.

Утім, за інформацією Luckypunch.net, подібне не дуже сподобалося організаторам конкурсу. Вони попросили Матвія заховати символіку.