Стало відомо, коли запустять транспорт та скасують жорсткий карантин

0
3139

Коли закінчиться карантин або хоча б розпочнеться його послаблення? Це питання хвилює багатьох українців. Уряд офіційно продовжив карантин до 24 квітня. Але останнім часом від державних діячів звучать різні дати закінчення карантину.

Сайт “Сегодня” зібрав думки українських політиків і чиновників з цього питання.

Головний санітарний лікар – заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю одному з видань зазначив, що пік зaхвoрювaння Covid-19 в Україні очікується 17 квітня. А ще додав, що вже через тиждень Україна нібито зможе почати вихід із карантину.

“Якщо будемо дотримуватися карантинних заходів і, головне, не порушувати карантин на Великдень, то, в принципі, вже скоро побачимо позитивну динаміку і з 24 квітня ми почнемо виходити з карантину”, – зазначив Ляшко.

Радник глави МВС Іван Варченко зазначив, що в них є розуміння того, що карантин може продовжитись.

В МОЗ заявляють, що про пом’якшення карантину можуть говорити після травневих свят.

Денис Шмигаль зазначив, що Кабінет міністрів створив Раду з питань економічного розвитку України, яка разом з урядом розробляє стратегію виходу країни з карантину.

Згідно з попередніми напрацюваннями, режим надзвичайної ситуації триватиме до початку травня, після чого Україна має вийти на роботу.

“З травня по червень в країні почнуть відновлювати працездатність (створять робочі місця, дадуть кредити бізнесу і т. д.), а з червня по липень почнуть відновлювати роботу громадського транспорту, завершать навчальний рік 2019-2020 і дозволять відвідувати зони відпочинку”, – сказав Шмигаль.

А кількома днями раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що сподівається, “що країна почне повертатися до нормального життя в травні, а оговтається остаточно на цьому етапі – до літа”.

Comments

comments