“Спонсорувати свиней не буду”: у школі Кривого Рогу виник скандал через батьківські внески

0
236

У школі №1 в Кривому Розі батьки посперечалися через подарунок вчительці до 8 березня. Деякі батьки учнів 11 класу не змогли здати гроші на подарунок, на що інша мама назвала їх “малозабезпеченими” і “свинями”.

Батьківська переписка з чату у вайбері, яку оприлюднили у соцмережах, шокувала громадськість.

Батьківські внески на подарунок

Учні 11 класу готували подарунок для вчительки – телевізор. На це збирали по 250 гривень з людини.

Але не всі батьки змогли виділити таку суму з сімейного бюджету на подарунок. Натомість ті батьки, які таки сдали гроші, були дуже обурені.

“Особисто я не хочу, щоб моя дитина сиділа за одним столом з малозабезпеченими. Якось їх занадто багато. Я за відпочинок і будь-який “кипіш” дітей нормальної половини класу. А годувати “свиней” і їх спонсорувати не збираюся”,
– написала мама одного учня.

Ще кілька батьків підтримали таку позицію жінки.

Як відреагували у соцмережі

Користувачів у фейсбуці обурені таким ставлення жінки до батьків та їхніх дітей. Вони наголошують, що всі фонди та здавання грошей – добровільні, а батьки не зобов’язані утримувати школу.

У коментарях українці висловлюють такі думки:

  • “Прикро, що постраждає учитель”.
  • “Так нехай вчитель не приймає подарунки. Раз б не прийняла, більше не збирали б”.
  • “А потім діти таких батьків займаються булінгом і знущаються з людей похилого віку, а батьки цьому потурають і вважають, що принижувати бідного і слабкого – це норма”.

У школі проведуть перевірку

Депутат міськради Кривого Рогу Микола Колесник написав у фейсбуці, що міській відділ освіти проведе термінову перевірку в школі №1 щодо ситуації, про яку стало відомо з переписки в батьківському чаті.

“Не виключається звернення до поліції, бо були навіть погрози”, – написав він.

 

Comments

comments