Що може розповісти про вашу особистість улюблена кава: наукова відповідь

0
141

Кава може впливати не тільки на здоров’я, але і на характер.

Кава – популярний напій в Україні. Кожен з нас надає перевагу своєму виду та способу приготування кави, але виявилося, що завдяки цьому можна дізнатися інформацію про звички, риси характеру і специфіку психологічного типу людини.

Солодка кава

Дослідники говорять: велика кількість вершків та цукру у вашій каві свідчить про ваш високий соціальний інтелект, ви добре вмієте встановлювати та підримувати зв’язки з оточуючими. Солодкий смак знімає стрес і тому, якщо останнім часом ви полюбили напій з цукром, це означає, що багато нервуєте.

Кава з сиропами

Люди, що люблять доповнювати свою каву сиропами більш схильні до ризику. Учасники експерименту, які вважали за краще ароматизовану каву, демонстрували більш високу готовність пробувати нове і приймати несподівані рішення.

Розчинна кава

Якщо ви полюбляєте розчинну каву і п’єте навіть тоді, коли у вас достатньо часу, щоб заварити собі горнятко натуральної, будьте обережні: дослідники пов’язують це з підвищеною схильністю до прокрастинації.

Кава без кофеїну

Люди, що віддають перевагу каві без кофеїну, не тільки піклуються про своє здоров’я, але й віддають перевагу тому, що люблять у своєму житті все тримати під контролем. Та іноді вам потрібно навчитися розслаблятися і відпускати ситуацію – це може піти вам на користь!

Чорна кава

За результатами дослідження, яке було проведене у 2015 році фахівцями Сагіоглу і Грайтмейером, було виявлено прямий зв’язок між любов’ю до гірких смаків і деякими антигромадськими рисами особистості.

Еспрессо

Кавомани,що віддають перевагу насиченому і вираженому смаку кави, демонструють яскраву індивідуальність. Та деякі любителі еспресо можуть лише демонструвати бажання належати до певних соціальних кіл і вести бажаний спосіб життя. Задумайтесь: якщо останнім часом ви часто замовляєте еспресо, то, можливо, вам хочеться чогось більшого від життя.

 

Comments

comments