Поль Манандіз закликав світ допомогти Україні протистояти російській агресії

0
123

Поль Манандіз вважає, що першою метою пропаганди є вплив, другою – дестабілізація й Російська Федерація має для цього всі необхідні ресурси

Про це французько-український співак написав на своїй сторінці у Facebook.

“Російська пропаганда працює жорстко, а головне ефективно в країнах Європи. І я пишу зараз для того, щоб відкрити її перед світом, тому, що я добре знаю, які методи вона застосовує. І тому потрібно бити тривогу, велику тривогу! Таку, що здійме багато шуму!”, – підкреслив артист.

Пан Манандіз навів певні факти про російську пропаганду.

“Спутник”- це агентство міжнародної преси, що фінансується урядом Росії. “Спутник” подає інформацію, часто замасковану, неправдиву, в російському стилі, так як вони вміють. Він впроваджує ідеї, думки, поради і таким чином розносить переконання, які вигідні Росіі в усьому світі. “Спутник” існує 32 мовами, але не російською. Тому що раптом виникне конфлікт чи почнеться війна, вони завжди зможуть скахати, що це агентство не є російським, оскільки навіть нема російськомовної преси. Саме так Росія і веде війни. Також існують RT, RTI та інші механізми російської пропаганди”, – написав Поль Манандіз.

Він повідомив про проєкт “ARTE”, який повинен був бути продуктом співпраці Німеччини і Франції “для того, щоб ділитися зі світом мистецтвом та культурою”, але “Росія туди інкорпорувала”. Тепер тут розміщують “документальні сюжети, зроблені Росією, що фінансуються Росією”.

“Я хочу, щоб ви відкрили очі і зрозуміли: перша мета пропаганди – це вплив. Друга – найнебезпечніша – це дестабілізація. І повірте, для цього у них багато грошей і засобів. Це не “гібридна війна”, як її називає російська пропаганда. Це пряма війна! Росіязабрала Крим. Весь світ протестує, накладає на країну – агресор санкції, але вона не залишає Крим, не залишає Україну. А Крим був, є і буде – українським. Далі Росія розгортає війну в двох східних регіонах України, біля свого кордону. Зі зброєю, танками, ракетами. З убитими і пораненими солдатами. Війну, де батьки йдуть захищати свої сім’ї і територію.Світ не мовчить, але війна триває! Військові гинуть! Цивільні гинуть також, від бомбардувань. Найбільша правда в тому, що Росія не має права забирати українську територію. І вбивати українців“, – підкреслив Манандіз.

Він зазначив, що в документальному фільмі “Маски революції” Поля Морейра “висвітлює Україну майже як наступний Рейх”, але це фейк, російська пропаганда, оскільки “Україна правомірно захищає себе”.

“Я знаю багато українців, знаю військових, збройні сили і добровольців. В Україні немає нацистів! Ні в країні, ні в зонах бойових дій. Там справжні чоловіки, які захищають свою країну і готові віддати за неї життя! За свободу. Щоб припинити російську агресію”, – заявив Манандіз.

Він упевнений, що Україна – захист Європи від російського “світу” агресії і окупації.

“Зараз на лінії фронту знову посилились бойові дії. Більше атак з російського боку, більше поранених і вбитих. Нормандський формат не працює абсолютно. ОБСЄ … Що вони роблять? Звіти? Це не працює. Реальність наступна,якщо ми не будемо робити кроків до примирення, ситуація буде дуже, дуже поганою і плачебною” – ділиться культурний діяч і закликає європейців перестати слухати російську пропаганду,

“Президент Росії не заслуговує жодного схвалення від європейців. Це монстр і вбивця! Я був в зоні бойових дій! Я знаю, про що говорю. Я нагадую вам, що Україна – це друг Європи. Друг і захист! Було б дуже розумно працювати для миру! Зараз Україна чинить спротив з великою гідністю і силою. ОДНА! Я вірю в Україну! Вона може опиратися ворогу і боротися до кінця, якщо треба. До перемоги!. Україна потребує підтримки всього світу для важливого кроку! Щоб звільнити свої території від російської окупації! Ми стоїмо перед великою катастрофою. Не дамо ж цьому статися”, – закликав французько-український співак Манандіз.

Comments

comments