Олег Винник знайшов в лісі гриб – таким щасливим ми не бачили співака навіть на “Танцях з зірками”

0
231

Олег Винник вилікувався від коронавірусу і тепер може знову насолоджуватися спілкуванням з близькими людьми та природою. Днями співак разом з друзями вирушив у ліс, де знайшов гриб. Знахідка так порадувала артиста, що він відразу ж зробив серію фото.

Результатом виконавець поділився з шанувальниками на своїй сторінці в Instagram. На одному знімку Винник лежить на траві, дивиться в небо та щасливо посміхається. На іншому – томно дивиться в кадр, відкривши рот. На наступних фотографіях артист зображений з хмизом в руках,  пише Апостроф

Фото: instagram.com/olegg.vynnyk

“У цьому році як ніколи стало модним ходити за грибами. У мене вся стрічка в грибах. Радує, що люди насолоджуються природою, і ми не стали винятком”, – написала Винник.

Фото: instagram.com/olegg.vynnyk

Пізніше співак опублікував ще один кадр з відпочинку, на якому вже був не один.

“Давненько ми так не вибиралися! Що може бути краще, ніж зібратися хорошою компанією на свіжому повітрі”, – підписав фото виконавець.

Фото: instagram.com/olegg.vynnyk

Фото: instagram.com/olegg.vynnyk

Фото: instagram.com/olegg.vynnyk

Олег Винник захворів на коронавірус на “Танцях з зірками”, де брав участь в парі з Оленою Шоптенко. У зв’язку з хворобою співак пропустив два ефіри шоу, і був дискваліфікований. Шанувальники прагнули, щоб їх улюбленець повернувся на паркет, однак артист вирішив закінчити свій шлях на проекті.

Comments

comments