Лесі Нікітюк – 34! Як провінціалка стала справжньою зіркою

0
256

Найпопулярніша українська телеведуча і блогерка Леся Нікітюк святкує своє день народження 19 жовтня. Їй 34 роки.

Дівчина без зв’язків і коштів стала однією з найвідоміших постатей в українському шоу-бізнесі й зараз знаходиться на піку слави. Вона зібрала вже у своєму арсеналі десятки вдалих проєктів, а про мільйонні гонорари зірки ходять легенди.

Уродженка провінції

Леся Нікітюк народилася в Хмельницькому

Сім’я Лесі Никитюк жила достатньо скромно, тому їй потрібно було з ранніх років брати на себе відповідальність і працювати. В дитинстві вона купляла речі на місцевому ринку, де відшуковувала з мамою найдешевший одяг, а також таємно продавала овочі та фрукти, щоб мати гроші на ляльку Барбі. Окрім того, майбутня телеведуча страждала від булінгу в школі через свій зовнішній вигляд.

Мріяла стати моделлю

Леся Нікітюк мріяла стати моделлю.

Зараз про такі ноги, як у Никитюк, мріє майже кожна дівчина. Але в юності Леся була невпевненою в собі, а бажання стати моделлю було недосяжною мрією. Тільки потім, через 10 років її запросили на “Супер модель по – українськи”

Перша поява на телебаченні

Разом з подругою Ольгою Опанасенко Леся була в команді КВК. Першу популярність Никитюк вона здобула за виступ у мініатюрі “Галя, я в маршрутці…” у 2010 році. Номер набрав в YouTube понад 6 мільйонів переглядів.

Згодом знаменитість Леся Нікітюк з’явилася на телебаченні у програмі “Розсміши коміка”.Там ще не розкрита майбутня зірка також виступала в дуеті з подругою.

Небачений успіх на телебаченні

Леся Нікітюк здійснила навколосвітню подорож

Српавжню популярність Леся Нікітюк здобула, коли її запросили у тревел-шоу “Орел і решка”. Дівчина побувала у близько ста країнах і здійснила навколосвітню подорож.

Але Нікітюк покинула поєкт через занадто складний графік. У 2013 році вона вела програму “Леся здеся”, де ставила гострі запитання українським зіркам. Харизматичність, простота і тонкий гумор підкорили серця телеглядачів, і кар’єра Лесі стрімко злетіла вгору.

На сьогодні Леся Нікітюк є ведучою топових телепередач, заробляє на рекламі в Instagram і подорожує світом.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments