Як відсвяткувати Новий рік наодинці і не пошкодувати: 5 ідей для гарного настрою

0
784

Не секрет, що для більшості людей Новий рік асоціюється з метушнею, шумними компаніями, яскравими вечірками, пишними застіллями – все в найкращих традиціях новорічних святкувань. Але хто сказав, що повеселитися у ніч проти 1 січня не можна на самоті? Ще й як можна!

У нічному місті

Якщо за цей рік ви вдосталь насиділися вдома, виходьте святкувати надвір! Але не забудьте вбратися потепліше, також захопіть із собою трохи ласощів і чогось зігріваючого, наприклад, ароматного глінтвейну.

Варіантів розвитку подій насправді безліч – можна відправитися до головної ялинки і разом із юрбою насолоджуватися атмосферою навколо – десь поряд точно має працювати ковзанка та атракціони. У святкових забавах можна як брати участь, так і просто спостерігати за метушнею міста, посмішками людей, яскравими вогнями салютів. Новорічна ніч єднає, тому, хто знає, можливо, на вас чекають й нові цікаві знайомства.

У подорожі

Іноді хочеться просто зірватися з місця і вирушити назустріч невідомому, у нові місця. В часи пандемії ми сильно обмежені у можливості подорожувати, але це нагода відкривати незвідані для себе куточки рідної країни. Можна відправитися у сусіднє місто і відвідати тутешні ярмарки. Або ж – кудись подалі від міського галасу, наприклад, до Карпатських гір – заряджатися новими враженнями і можливо, наважитися на зимовий похід. Подорожі – це нагода перезавантажитись і надихнутися, аби розпочати новий рік з новими силами.

В дорозі

У Новий рік можна також “в’їхати”. Так, щороку безліч людей в усьому світі зустрічають його в потязі, під бій курантів та стукіт коліс в оточенні інших пасажирів. На таку авантюру наважиться не кожен, але вам точно буде що згадати та розповісти.

Зазвичай квиток на нічний рейс купують такі самі охочі відсвяткувати незвично, або ж ті, хто не встигли потрапити додому на Новий рік. Втім, в новорічну ніч атмосфера в дорозі особлива, усі веселяться та вітають одне одного .

“Сам удома”

Вдома для святкування відкривається безліч можливостей. Лише вам вирішувати, як провести цю ніч – можна підготувати святковий стіл і без докорів сумління ласувати усіма стравами, адже інших претендентів на них не буде. А можна дозволити собі полінуватися і замовити усю їжу додому.

Головне правило святкування наодинці – нікуди не поспішати і насолоджуватися своєю компанією – це не менш цікаво. Чудова нагода виписати для себе цілі на наступний рік, мріяти та пригадувати все хороше, що відбулось за рік, що минає.

Приготуйте для себе програму розваг: можна переглянути улюблені новорічні фільми, святкові концерти,  або ж знайти новорічне караоке онлайн і відвести душу, співаючи улюблені пісні. Святкувати у піжамі, чи у святковому вбранні – вирішувати вам, головне – аби було комфортно. Можна також зробити невелику фотосесію біля ялинки.

І звісно, святкування наодинці не позбавляє вас можливості привітати усіх, кого ви любите. Домовтеся заздалегідь з родичами і друзями про дзвінок у новорічну ніч, або привітайте спонтанно. Нудьгувати буде ніколи.

Уві сні (не для всіх)

Завжди знайдеться категорія людей, для якої Новий рік – недостатній привід для того, аби відмовитися від сну. Кажуть, що ми самі створюємо для себе свято, незалежно від дня на календарі. Варіант виспатися вночі має свою перевагу – ви чудово почуватиметеся на ранок і зможете провести 1 січня продуктивно, поки більшість людей буде відсипатися.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments