60-річний чоловік за 10 місяців перетворився на бодібілдера, злякавшись хвороби

0
967

Зайва вага та діабет ходять парою. Як і маса інших проблем зі здоров’ям. Хороша новина полягає в тому, що їх можна позбутись разом із вагою. І яскравим прикладом тому є 60-річний Стів Рамсден з британського Лідса.

Про його історію написало місцеве видання Leeds Live. Рамсден працює фельдшером швидкої допомоги, але з часом став помічати, що медична допомога не завадила б і йому самому – у нього став підскакувати тиск, зріс рівень холестерину, боліла спина і лікарі констатували, що він перебуває на межі розвитку цукрового діабету. А рухатись заважав великий живіт, – пише Оbozrevatel.

Тоді син Стіва Ден, який працює фітнес-тренером запропонував йому безкоштовну програму зі схуднення і поліпшення фізичної форми. Свій бізнес у сфері фітнесу Ден почав під час пандемії, коли вирішив боротись з пригніченням через самоізоляцію саме за допомогою спорту. Тепер він вирішив допомогти батькові. На Різдво він пообіцяв зайнятись його здоров’ям.

Перші зважування показали, що Стів загалом набрав понад 100 кілограмів. До того ж Ден помітив, що його батько з віком втратив притаманну йому впевненість саме через медичні проблеми.

Тоді з раціону чоловіка прибрали майже весь алкоголь та шкідливу їжу. “Він пройшов інтенсивний 12-тижневий курс трансформації і він був дійсно дисциплінованим. Якщо ви можете ходити та їсти, ви можете схуднути”, – розповів Ден про успіхи свого батька.

Тепер Стів замість круглого випнутого живота має вражаючи кубики і навіть готується до змагань з бодібілдингу, а син за наполегливість у залі називає його “твариною”. Чоловік втратив близько 25 кілограмів ваги за 10 місяців і радіє, що більше не стоїть на межі захворювання на діабет. “Я везу в машині швидкої людей, які молодші за мене і вони не такі здорові, потому що не стежать за собою. Вони не думають про себе. Я мало п’ю, добре харчуюсь, і я не думав, що знову побачу свій прес, але він у мене є, і я хочу дбати про себе для своєї сім’ї”, – ділиться Стів. А син вважає його своїм героєм. До того ж чоловік став добрим прикладом для онука.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments