Запам’ятайте ці правила: на яких поверхнях не можна використовувати серветки з мікрофібри

0
463

Серветки з мікрофібри досить зручні та прості у використанні. Тому вони вже давно увійшли в наше щоденне життя.

Їх використовують на кухні, для прибирання житла чи миття машин. Однак мікрофібра не скрізь ефективна, – пише ТСН.

Серветки з мікрофібри: в чому користь

Мікрофібра допомагає чудово видалити бруд, а ще вона легко вбирає вологу і не залишає слідів. Серветки з мікрофібри мають хорошу якість і не забруднюють навколишнє середовище. Адже їх можна використовувати без необхідності додавання додаткових хімічних засобів для прибирання.

А ще серветки з мікрофібри довго служать, більшість можна випрати і знову використовувати повторно. А це означає, що вони рідше потрапляють до контейнера для сміття, ніж інші засоби для прибирання.

Де серветки з мікрофібри використовувати не можна

Мікрофібру потрібно з обережністю використовувати для очищення скла чи дзеркал, адже є великий шанс залишити на поверхні мікротріщини, які згодом зіпсують зовнішній вигляд речі.

Якщо вже дуже хочеться використати саме мікрофібру, фахівці радять брати серветки з нетканого матеріалу. Він допоможе запобігти появі мікротріщин. Якщо ж таких напохваті немає, краще замінити їх м’якою тканиною і розчином на спиртовій основі.

Серветка з мікрофібри зовсім не підходить для таких поверхонь:

  • дзеркало;
  • глянцевий фасад чи лакове покриття;
  • наявність дорогоцінних металів;
  • з міді чи срібла;
  • пластикові (зокрема й окуляри з пластиковими лінзами);
  • дерев’яні, які були просочені маслом.

На декількох гранях серветки з мікрофібри мають абразивний ефект, тому їхнє використання схоже на роботу з дуже дрібним наждачним папером. Вони можуть залишати подряпини, які не будуть помітні спочатку, але згодом призведуть до того, що поверхня стане тьмяною.

Як правильно очищати серветкою з мікрофібри

Такі серветки для прибирання не рекомендовано використовувати в сухому вигляді. Перед очищенням будь-якої поверхні їх потрібно намочити, але не сильно. Якщо у волокнах мікрофібри накопичиться надто багато води, вона не зможе вбирати бруд. Теплу воду також не бажано використовувати.

Проводячи по поверхні, не варто надто сильно натискати, тому що бруд і пил будуть видалятися гірше.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments