Схудлий соліст ТІК Віктор Бронюк похизувався новою фігурою на Карибах

0
387

Співак Віктор Бронюк здійснив свою давню мрію і разом із дружиною Тетяною поїхав  на кораблі в тур островами.

Подорож тривала 10 днів, із них 7 подружжя провели у відкритому морі. Загалом зіркове сімейство проїхало понад дві тисячі морських миль, пише ТСН

“Ми так давно мріяли про цю поїздку, відкрили американську візу, але все ніяк. І ось у січні це сталося! Відпустка цікава, але пандемія наклала свій відбиток”, – поділився Бронюк.

©

©

Перше, що здивувало зірку  після прильоту до Америки – безкоштовні ПЛР-тести. Заходиш у спеціальний пункт реєстрації, робиш тест та миттєво отримуєш результат.

За час круїзу Бронюк із дружиною побували на Карибських, Британських Віргінських островах, бачили знаменитий острів Сінт-Мартен, де літаки приземляються просто на пляжі Maho Beach.

©

©

“Море було відносно спокійне, вночі вітер, але навіть мені, людині з морською хворобою, було комфортно плавати. Акул бачили на Багамах у спеціальному басейні, більше, на щастя, ніде з ними не зустрічалися”, – розповів артист.

©

Він повідомив, що разом із ним на лайнері було багато українців, більша частина яких працювала у сфері обслуговування: музикантами, менеджерами, кухарями та офіціантами.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments