Мислення мільйонера. Психологиня назвала 9 простих кроків до багатства, які доступні кожному

0
473

Багато психологів говорять про існування так званого мислення  мільйонера – установок, переконань і поведінки, які можуть допомогти людині «мати здорові стосунки» з грошима та стати фінансово грамотною. За словами експертів, кроки до багатства починаються з найпростіших дій.

Практична психологиня Анна Варелджан у статті для Marie Claire повідомила, як зробити так, щоб кошти давалися легко й не зникали непомітно. Її простими порадами може скористатися кожен, пише Обозреватель

  • Ставте правильні запитання

За словами психологині, установки багатих – це “гроші повинні працювати на вас” і “гроші роблять гроші”.

Тобто запитання “навіщо мені гроші” та “що я з ними робитиму” покажуть вашу мотивацію, вміння розпоряджатися грошима і ставити цілі. Наприклад, якщо відповідями будуть “закрити кредит”, “купити машину” чи інші речі – ви маєте “мислення дефіциту”, а це означає, що ви відразу позбавитеся від заробленого.

  • Інвестуйте

Щоб заощадження “працювали”, необхідно розпорядитися грішми правильно. Мільйонери, як зазначила експертка, цікаві та допитливі.

“Вони постійно досліджують ринок, шукають нові варіанти та прагнуть знайти нові джерела доходу. Частина грошей завжди в щось інвестується – це спосіб мислення, який допомагає досягати більшого і примножувати своє багатство”, – написала психологиня.

  • Ідіть на ризик

Звичайно ж, йдеться не про необдумані авантюри. Перш ніж ризикувати, необхідно вивчити можливості й переконатися, що вкладення або велика покупка будуть вигідними.

Як заявила Варелджан, багаті люди діють із переконаннями, схожими на: “Я можу втратити, але можу і заробити. Навіть якщо щось піде не так, я знатиму, що спробував, і пошукаю інші варіанти”.

  • Прагніть створити щось своє

Психологиня порадила запитувати не “де мені взяти”, а “як я можу це зробити”.

Тобто доцільніше не шукати щось готове, а реалізувати щось власне, іноді – створити з нуля. Для цього доведеться багато працювати й залучати всі ресурси, які допоможуть вам досягти бажаного.

  • Будьте послідовні

Багатство рідко дається особам неорганізованим і непослідовним. Їм часто заважають “дії заради дії”, компульсивні рішення й поспішні висновки.

“Регулярно замислюйтеся про те, чим ви займаєтеся, навіщо ви це робите, який результат це приносить і чи він задовольняє вас”, – зазначила психологиня.

  • Виходьте за межі запропонованого

“Мислення мільйонера” засноване на тому, що грошей у світі достатньо і їх можна заробити. Протилежне мислення – це переконання в тому, що мріяти про більше безглуздо і треба задовольнятися тим, що маєш.

  • Відкривайтеся новому

Світ постійно розвивається та змінюється, і це не мінус. Важливо просто не боятися дізнаватися про щось нове й користуватися цими можливостями.

Люди з низьким рівнем доходу переконані в тому, що вони дійсно все знають, проте насправді застосовувати ці знання заважають страхи – як не прийняття часу, в якому ми живемо.

  • Будьте наполегливими та фокусуйтеся на цілі

Особи, які досягли успіху, завжди сфокусовані на цілях, а не на отриманому результаті, заявила Варелджан. Тобто багаті продовжують намагатися, навіть якщо спершу в них щось не вийшло.

“Вони наполегливі й налаштовані отримати бажане, що в підсумку і призводить їх до того, що було задумано”, – сказано у статті.

  • Цінуйте свій час

Час для людей із “мисленням мільйонера” – головний ресурс. Саме тому вони діють швидко, не покладаючись на щасливий випадок, і не застрягають у минулому.

Вони живуть, мріють і діють прямо зараз, оскільки тільки так можна досягти бажаного та дійти до заповітної мети.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments