Ярмоленко відкриває рахунок в поєдинку Україна – Північна Македонія

0
990

Збірна України й Північної Македонії проводять матч у другому турі групи С чемпіонату Європи з футболу 2020 року. Обидві команди програли свої стартові чемпіонату турніру, зустрілися в Бухаресті в четвер, 17 червня.

Матч, який вперше в історії ЧЄ судить не європейський рефері, прохожить на Національному стадіоні у столиці Румунії.

Україна - Північна Македонія: онлайн-трансляція матчу нашої збірної на Євро- 2020

На 29 хвилині гри 1:0! Був кутовий удар. Подачу від прапора Караваєв в неймовірному стрибку п’ятою продовжив уздовж воріт, а Ярмоленко замкнув в падінні дальню штангу!

На 34 хвилині збірна України змогла реалізувати ще один момент і рахунок стає 2:0″

Неймовірно Зінченко передав на Ярмоленка, той в дотик вивів Яремчука на воротаря, а Роман спокійно пробив в ближній кут.