Як здивувати близьких на День Святого Миколая?

0
814

День святого Миколая – одне з найулюбленіших сімейних свят в Україні. Його з нетерпінням чекають діти, адже вранці 19 грудня вони знаходять під подушкою подарунки, які, за повір’ям, залишає святий Миколай. Дорослі теж залюбки дарують один одному подарунки в цей день. Можливо, тому, що це свято повертає в дитинство. А може, й тому, що дуже приємно побути Миколаєм для близької людини.

Ідеї подарунків на День Святого Миколая

Історія свята

Святий Миколай – символ новорічних свят в Україні, своєрідний аналог Санта-Клауса для слов’ян. За традицією в ніч із 18 на 19 грудня стається справжнє диво. Святий Миколай, який, за легендою, мешкає в раю, спускається на землю, щоб відвідати діток і зробити їм подарунки за чемність, гарну поведінку та старанне навчання. Це можуть бути цукерки, іграшки чи інші приємні сюрпризи, які Миколай кладе в шкарпетки або під подушку. Напередодні малюки пишуть до святого Миколая листи, розповідаючи, який подарунок хотіли б отримати, а також згадуючи свої хороші та погані вчинки протягом року.

День святого Миколая – це також день турботи про бідних, знедолених і хворих. Адже образ Миколая – втілення людяності та моральних чеснот.

Ідеї подарунків на Миколая

Щоб влаштувати справжній сюрприз на Миколая, краще вибрати невеликий за розміром подарунок, який легко помістити під подушкою. Увечері можна сховати його десь поблизу, наприклад під ліжком, а вже під ранок потихеньку підкласти під подушку людині, яка ще спить.

За традицією слухняні діти отримують подарунки від Миколая, а неслухняні – різочку.

Іграшки

Звичайно, дитина буде дуже щаслива отримати іграшку від Миколая. Оскільки забавки є на будь-який смак і гаманець, важливо враховувати вік, стать і вподобання дитини, а також ваші фінансові можливості. Конструктори Lego та пазли розважать малюка, а ще дадуть поштовх до розвитку. Для підлітків і дорослих гарний варіант – настільна гра на кшталт “Монополії” або Dixit.

Прикраси

Чудовий подарунок для жінки. Прикраса необов’язково має бути дорогою. Наприклад, українські ювеліри пропонують дуже стильні вироби зі срібла. Каблучку або сережки можна придбати лише за 300-500 грн. Якщо ж прагнете вразити кохану чимось коштовним, зверніть увагу на культові персні з діамантами всесвітньо відомих брендів.

Фітнес-браслети

Дуже популярні різноманітні фітнес-трекери. Такий подарунок корисний будь-кому, хто стежить за власним тілом і здоров’ям. Адже навіть пандемія – не привід полишити зайняття спортом. Принаймні завжди можна знайти час для пробіжки біля будинку. Крім того, ці гаджети допомагають слідкувати за власною вагою та якістю сну. Бюджетні моделі коштують від 500 грн, а за пару тисяч можна придбати водостійкий високотехнологічний браслет із багатьма корисними функціями.

Солодощі

Важливий атрибут свята. Якщо коштовні подарунки зараз не по кишені, придивіться до солодощів ручної роботи, яскравих наборів або печива в красивій металевій коробочці. Такі презенти завжди покращують настрій.

Крім того, можна створити власний набір, наповнивши подарункову коробку крафтовим шоколадом, натуральним зефіром і пастилою, арахісовим маслом й іншими смаколиками. А для дорослих додати маленьку сувенірну пляшечку елітного алкоголю.

Подарункові сертифікати

Вони стануть у пригоді, якщо ви боїтеся не вгадати смак близької людини. Подаруйте сертифікат на косметику й парфумерію, товари для дому або продукцію винного магазину.

Джерело

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments