81-річний франківець встановив світовий рекорд з легкої атлетики

0
811

У минулому викладач Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу виборов дві срібні та одну золоту медаль, встановивши світовий рекорд у віковій категорії 80+.

Про це інформує Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Викладач кафедри фізичного виховання і спорту, який віддав не один рік свого життя на розвиток спорту, а на сьогоднішній день – інструктор з фізичного виховання Центру молодіжного спорту Ігор Файчак вкотре демонструє свій професіоналізм. На IX літніх Всеукраїнських іграх ветеранів легкої атлетики ім. М. Баки, які проходили в м. Дніпрі, чоловік завоював дві срібні і одну золоту медаль, установивши світовий рекорд у віковій категорії 80+ з бігу на 200 м з бар’єрами за 49.35 сек. До слова, спортсмен посів 2-ге місце у категорії бігу 80 м з бар’єрами та зі стрибків у довжину.

Ігор Файчак,, є активним учасником у ветеранському спорті, він є учасником та призером не однаєї всеукраїнської та міжнародних змагань з легкої атлетики серед спортсменів у старшій віковій категорії. Як висловився легкоатлет, біг з бар’єрами – доволі травматичний вид легкої атлетики. Та навіть це не стало на заваді бажанню бігти та здобувати нові перемоги у свою копілку перемог.

Організатори ігор навіть пішли назустріч і змінили умови забігу для тих людей, які знаходяться у категорії 80+ – не 300 м, а 200. Однак, тих, хто хоче бігти все одно не так багато. Світовий рекорд у цій категорії наштовхнув легкоатлета націлитися на ветеранський чемпіонат світу.