20-річна львівська прикордонниця стала чемпіонкою світу з універсального бою

0
780

Службовиця Львівського загону Держприкордонслужби України Богдана Качура виборола 1 місце у міжнародних змаганнях з універсального бою.

У  прес-службі ДПСУ повідомляють, що з 8 до 12 грудня у місті Анталія в Туреччині прохидив чемпіонат світу з універсального бою. Серед дівчат у ваговій категорії до 52 кг перше місце виборола військовослужбовиця відділу «Нісмичі» Львівського прикордонного загону сержантка Богдана Качура. Вона здобула звання «Майстер спорту України міжнародного класу» з універсального бою, пише Захід.нет

Богдана Качура – тернополянка, вона неодноразово здобувала призові місця у змаганнях з бою в Україні. Зараз спорсменка проходить службу у Червоноградському районі у прикордонному відділі «Нісмичі».

«У 2018 році голова Федерації з універсального бою у Тернопільській області Дмитро Патиковський запропонував Богдані бути її тренером та розпочати спільні спортивні тренування. Дівчина прийняла пропозицію і відтоді в її спортивній кар’єрі розпочався стрімкий ріст. Незважаючи на свій досить юний вік, дівчина має великий багаж перемог», – йдеться у повідомленні прикордонників.

Збірна України перемогла у командному заліку змагань

У ДПСУ повідомляють, що тренер Богдани Дмитро Патиковський – теж колишній прикордонник. Він взяв участь у чемпіонаті та преміг у  ваговій категорії до 80 кг. Вцілому у командному заліку збірна України здобула перше місце.