15-річна дівчина розлютила мережу висловлюванням про українську мову: “Дуже дратує!” (відео)

0
1102

Неповнолітня дівчина, що не підбираючи слів, висловила своє справжнє ставлення до державної мови і людям, які на ньому говорять. У Мережі з’явилося нове відео, пов’язане з образою державної мови України. Його опублікував на своїй сторінці в Facebook користувач Ігор Колесник.

Спочатку це відео було опубліковано в соціальній мережі TikTok: відзначається, що у його автора Лізи Леоненко налічується 141 тисяча передплатників. Дівчина міркує про свою нелюбов до української мови і людям, які на ньому то кажуть, не підбираючи при цьому слів.

За словами дівчини, місяць тому вона опублікувала відео, де заявила, що не любить українську мову. Після того як під цим відео набралося багато негативних коментарів, вона відреагувала на це в гострій формі.

“Мені кажуть” Ти, що д ** ілка? Ти живеш в Україні, це твоя рідна мова! “Та в @@ лась мені ця ваша” рідна мова “! Якщо людина не любить цю мову, то навіщо на ній розмовляти ?! Мене вона дуже дратує, особливо від інших людей. Ну, і від себе теж! Я не буду дружити з людиною, яка на ній розмовляє!” – заявила неповнолітня украінофобка.

Крім того, дівчина образила проукраїнські налаштованих громадян країни, назвавши їх “маленькими патріотиками із **** и, із сіл”.

“Від *** тесь від мене, тому, що в Києві, б *** ь, всі говорять російською! І нікого це не *** т!” – з усмішкою заявила Леоненко.

 

Comments

comments