Шість зачісок, які сильно старять: додадуть 10 років і підкреслять усі недоліки

0
741

Ні для кого не секрет, що зачіска – це важливий елемент загального образу, а часом і його головна окраса, тому до її вибору потрібно підходити з особливою відповідальністю. Правильно підібрана укладка або стрижка однозначно привернуть увагу, заявивши про вас як про елегантну та стильну красуню. А ось неправильний вибір призведе до модного провалу та додасть десяток зайвих років.

Зачіски, які старять, загострюють увагу на мімічних зморшках, роблячи їх більш виразними, збільшують видимість мішків під очима, підкреслюють усі нерівності шкіри. Щоб з вами цього не сталося, OBOZREVATEL пропонує ознайомитися з такими зачісками та уникати їх, особливо якщо вам вже далеко за 40.

Тонкі щільні кучері

Йдеться не про кучеряве від природи волосся, а саме про зачіску, коли жінки на плойку або бігуді створюють собі таку пишну шевелюру. Ймовірно, пані це роблять тому, що хочуть омолодити свій образ за рахунок кокетливих кучерів, проте на них чекає абсолютно протилежний ефект. Риси обличчя стають грубішими, а тому візуально красуні виглядають старшими. До того ж, ви ризикуєте додати образу недоречної інфантильності, тому краще таку зачіску уникати.

Начіс

Начіс – уже давно неактуальна тема, проте продовжує зустрічатися на головах жінок. Але ж така зачіска здатна зістарити навіть зовсім юних красунь. Пишні начоси привернуть небажану увагу до рідкого і тонкого волосся, яке з віком втрачає свою красу. Крім того, начіс може серйозно нашкодити вашим локонам. Справа в тому, що лусочки, які покривають волосся, будуть лущитися, через що ваші пасма стануть ламкими і тьмяними.

“Мушля”

Це популярна у 80-х роках зачіска, яка також відома під назвами “французький пучок” або “твіст”. Комусь вона може здатися елегантною та вишуканою, але, повірте, є багато більш стильних та трендових альтернатив. А ось “мушля” може накинути вам зверху непотрібні 10 років.

Освітлення для маскування сивини

Це одна з найпоширеніших помилок серед жінок 40+, які всіляко хочуть приховати ознаки старіння. Виходить, як ви могли вже здогадатися, лише гірше. Використання відблисків або повне освітлення коренів як єдиний засіб для маскування сивого волосся призводить до сухих, надмірно висвітлених пасм, які виглядають хворобливими.

Піксі

Піксі – небезпечна стрижка, яка мало кому личить. Втім, жінки у віці чомусь часто її роблять, адже склалася помилкова думка, що волосся з віком має ставати коротшим – мовляв, довгі локони тільки для молодих. Навіть якщо ви захотіли прибрати довжину, то придивіться до трендового боба або подовженого каре, але не йдіть на ризик заради піксі. Ця зачіска може створювати ширший овал обличчя і акцентувати на кожній зморшці.

Короткий чубчик

Короткий чубчик – не найкращий варіант для тих, хто хоче виглядати молодше. Справа в тому, що лінія чубчика автоматично підкреслює зморшки на лобі. А якщо ви володарка круглого обличчя, то існує ризик округлити його ще більше, додавши не лише зайві роки, а й вагу.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments