Майстер творить магію, працюючи з правильними інструментами: особливий кампейн про натхнення та українську душу від Wobs

0
318

Навіть досвідчені гримери та візажисти не уявляють вдалих результатів без натхнення. Щоб надихатися та творити, уміння всіх технік недостатньо, адже дуже важливу роль відіграють кісточки для макіяжу, якими користуються майстри.

За допомогою даних інструментів їм неодмінно вдасться створити справжню магію, витвори мистецтва, що надихають! А щоб виконати мейкап з традиційними народними орнаментами, варто купити кісточки для макіяжу вітчизняного виробника, в які вкладена українська душа.

Які обрати кисті для макіяжу при створенні українських мотивів?

Останнім часом особливо актуальними у макіяжі стали українські мотиви. Мистецтво не може мовчати! Митець проживає те, що його оточує, та виплескує усі отримані емоції у своїй творчості. Мистецтво – потужна сила, яка має говорити! Коли організовуються модні івенти, візажисти та гримери надихаються українками – сильними, вродливими, незламними і завжди квітучими жінками. Щоб створити унікальні образи, які справлять неабияке враження на учасників подібних заходів, майстри використовують відомі українські мотиви, серед яких Петриківський і Самчиківський розписи. Перший вважається найвідомішим і найдавнішим, до речі, у 2013 році він був внесений до нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО та України. Такий розпис дійсно заслуговує уваги, адже фантастичні, небувалих форм квіти та рослини, виконані у яскравій палітрі кольорів, створюють незабутнє враження. Що стосується смачиківки, то такий орнамент сюжетний. Великий «зубчастий» малюнок, схожий на гобеленовий, уособлює в собі рослинні візерунки насичених тонів.

Щоб український розпис вдалось гармонійно втілити у сучасному мейкапі, потрібно підготувати відповідні кисті для макіяжу, які мають характеризуватися наступним:

  1. Відмінною якістю пучка. Від того, які властивості має ворс, залежить результат і розхід косметики. Для роботи з кремовими чи рідкими текстурами варто кісточки для макіяжу купити з синтетичного ворсу, а сухими – натурального. Пучок має бути надійно закріплений, що виключає його осипання.
  2. Зручністю. Щоб пензлі для макіяжу не обмежували рухів і не викликали відчуття дискомфорту, слід звернути увагу на матеріал ручки. Найкращими вважаються вироби з натурального дерева, адже вони не зісковзують з рук. Важливою є також довжина інструментів. Пензлики для макіяжу купити варто такі, щоб їх було зручно тримати та з легкістю виконувати ними різні рухи.
  3. Невибагливістю у догляді. Коли інструментами для макіяжу користуються візажисти і гримери, вони їх експлуатують постійно, тому вкрай важливо, щоб вони легко чистились.

Звичайно, коли планується виконання українських мотивів, професійні кісточки для макіяжу варто купувати з різними формами пучків. Для прикладу, округла забезпечує рівномірне розтушовування, загострена – чіткість контурів, плоска – ідеальне нанесення, а скошена – плавний перехід градієнтів. Враховуючи усі особливості, дедалі більше майстрів обирають макіяжні кисті виробника WoBs.

Український виробник кісточок для макіяжу Вобс знає, які кисті потрібні для створення справжніх витворів мистецтва!

Український виробник кісточок для макіяжу Вобс постійно спілкується з досвідченими гримерами та візажистами, тому добре знає, що шукають митці та як їх надихнути. Компанія вкладає у процес створення інструментів українську душу, завдяки чому майстрам вдасться виконати креативний мейк-ап з традиційними народними мотивами. В каталозі Вобс юа кісточки пропонуються для виконання різноманітних технік, з ними завжди легко та зручно працювати, що в черговий раз доводить неперевершений результат. Виробник пензликів для макіяжу враховує безліч нюансів, у тому числі, на перший погляд, незначних, що дає можливість отримати ідеальні по всіх критеріях інструменти. Щоб ознайомитися з асортиментом, варто завітати на офіційний сайт бренду wobs.ua, де представлені безліч моделей і детальні описи до них.

Купуйте кісточки для макіяжу, інтернет магазин які пропонує, та беріть участь у відео-кампейні!

Виробник пензликів ВоБс вирішив створити ексклюзивний проєкт – масштабний відео-кампейн, на який його надихнула українська культура, а саме Петриківський та Самчиківський розписи. У відео представлено три унікальні образи, створені гримером Роксоланою Ковалюк за допомогою інструментів Wobs. Реліз відео-кампейну відбудеться в онлайн-режимі, для отримання доступу до нього вам слід зареєструватися за посиланням! Окрім цього, участь у івенті дає змогу отримати промокод зі знижкою на продукцію Wobs та можливість першими дізнаватися про заходи, що плануються. Не лише кісточки для макіяжу інтернет магазин пропонує, а й дозволяє більш детально ознайомитися зі справжніми шедеврами макіяжу та спробувати їх самостійно відтворити.

 

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments