Змарніла ексдружина Павліка поскаржилася, що він виганяє її з квартири

0
415

Між колишньою та чинною дружинами Віктора Павліка, Ларисою Созаєвою та Катериною Репяховою розгоряється скандал. Перша повідомила, що ексчоловік “виселяє її з квартири”. Катерина не змовчала та вирішила докладно пояснити, які суми вони з артистом щомісяця змушені витрачати на житло Лори.

Свою позицію Репяхова пояснила в прямому ефірі в Instagram.

Зі слів Каті, доки був живий син її чоловіка, і понад рік після його смерті вони допомагали Лорі грошима та продуктами. Павлік продовжує виплачувати кредит за квартиру, придбану в шлюбі з Созаєвою. Через зростання курсу долара артист уже витратив на житло, яке зараз коштує 150-160 тисяч доларів, уже 750 тисяч. І до закриття кредиту ще далеко.

“Віктор Франкович не Монатік, не Олег Винник, ми не багаті”, – заявила Катерина.

Жінка розповіла, що  Павлік щомісяця платить 50 тисяч за кредитом плюс комунальні послуги, де взимку набігає 6-7 тисяч. Зарплатні самої Лариси на це мов би не вистачає.

Катерина пояснила, що вони з Павліком запропонували Созаєвій продати квартиру та погасити кредит. Жінці вони готові натомість віддати 100 тисяч доларів. Але Лору такий варіант не влаштовує.

“У неї радіє душа, коли гроші ідуть із нашої сім’ї”, – заявила Катя.

“Чому ми мусимо утримувати її все життя? Чому не хотіти думати про завтрашній день? Чому не хотіти заробляти більше, щоби і поїсти собі купити, і комуналку закрити?”, – запитала вона.

“Якщо я колись розлучатимуся з Віктором Франковичем, то, мабуть, я буду рада, якщо в мене лишаться 100 тисяч доларів”, – розповіла Катя.

Також дівчина вирішила розставити всі крапки над “і” в питанні, що вона “розбила сім’ю” Лори.

“Коли я зустріла Віктора Франковича, в нього були великі проблеми з алкоголем, настільки великі, що це були запої, реанімація… Виходив на сцену п’яний, його виносили, виходив на сцену з розстібнутою ширінкою”, – пригадала вона.

Як наголосила Репяхова, їй не соромно про таке розказувати, бо її чоловік поборов свою залежність і не вживає алкоголю. Але у той період, зі слів дівчини, ексдружини не було поруч із ним у лікарнях. Репяхова припускає, що Лора на той момент просто втомилася за нього боротися. Але якби життя артиста не змінила Катя, його могло би вже не бути серед живих.

Лариса теж виклала своє бачення ситуації, що склалася. У Facebook жінка навела й текст повідомлення, яке отримала від Катерини.

 

 

 

 

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments