Зіркові вегетаріанки vs м’ясоїдки: хто краще і молодше виглядає

0
497

Вічний бій між мя’соїдами та вегетаріанцями неминучий. У той час як багато зірок відмовляють собі майже в усьому й сидять на дієтах, інші вважають, що їхній організм потребує м’яса.

Можливо, відмова від тваринного білка частково сприяє довголіттю та збереженню молодості деяких представниць шоу-бізнесу.

Вегетаріанки

Наталі Портман, 39 років

Наталі Портман підкорила серця глядачів у всьому світі своєю красою та бездоганними образами на червоній доріжці. Вона перестала їсти м’ясо ще в дитинстві, коли побачила досліди на живому курчаті. За її словами, так звеліла їй совість і любов до тварин. Відомо, що Наталі Портман впевнено посідає перше місце серед найсексуальніших вегетаріанок світу.

Який зараз вигляд має вегетаріанка Наталі Портман

Зої Дешанель, 41 рік

Зої Дешанель – веганка й захисниця тварин. Актриса нагадує ляльку своєї гладенькою шкірою та великими блакитними очима.

Який зараз вигляд у веганки Зої Дешанель

Кейт Вінслет, 45 років

Зірка є переконаною вегетаріанкою вже понад десять років. Крім того, вона почала активно боротися за етичне поводження з тваринами й зніматися в пропагандистських роликах за осмислений спосіб життя й вегетаріанство.

Який зараз вигляд має вегетаріанка Кейт Вінслет

Алісса Мілано, 48 років

Зірка “Зачарованих” – переконана вегетаріанка й захисниця тварин. Рішення не їсти м’ясо вона ухвалила після теракту 11 вересня 2001 року. В останні роки Алісса цілком присвятила себе родині, трохи набрала ваги, але на вигляд сяє і щаслива.

Який зараз має вигляд вегетаріанка Алісса Мілано

Джулія Робертс, 53 роки

Зірка фільмів “Красуня” та “Наречена-втікачка” також веде правильний спосіб життя і не вживає в їжу м’ясо вже багато років. Водночас у свої 53 Джулія має вигляд набагато молодший ніж у її ровесниць.

Який зараз вигляд має вегетаріанка Джулія Робертс

М’ясоїдки

Дженніфер Еністон, 52 роки

Еністон завжди вирізнялася витонченою фігурою та водночас ніколи не відмовлялася від шматочка курки на вечерю. Актриса не вважає поганим те, що деяким подобається смак стейка, а тому не збирається відмовляти собі в задоволеннях.

Який зараз вигляд у Дженніфер Еністон

Кеті Перрі, 36 років

Кеті Перрі схильна до повноти, тому періодично бореться із зайвими кілограмами й дотримується системи Пастернака (їсть п’ять разів на день і робить акцент на білки), але фігура співачки ніколи не виходила за межі норми, попри те, що вона не відмовляється від щоденного вживання м’яса.

Який зараз вигляд має Кеті Перрі

Кіра Найтлі, 35 років

Кіра Найтлі має молодий і гарний вигляд у свої 35. Стрункою фігурою її нагородила природа, а не наполегливі тренування в залі та дієти. На прикладі м’ясоїдок Кіри Найтлі та її зіркового “двійника” Наталі Портман, яка змалку не їсть м’яса, можна порівняти, хто з них має кращий вигляд. Цікаво, що на зйомках другої трилогії “Зоряних воєн” Кіру не змогла відрізнити від Наталі Портман навіть її мама.

Як зараз вигляд має Кіра Найтлі

Шарліз Терон, 45 років

Минають роки, а Шарліз Терон продовжує підкорювати публіку бездоганним зовнішнім виглядом. Багато хто впевнений, що витонченість актриси дана їй природою, а деякі підозрюють у захопленні радикальною косметологією та пластичною хірургією. Так, Шарліз намагається їсти м’ясо тільки в поєднанні з овочами, що сприятливо позначається на шкірі зірки.

Який зараз вигляд у Шарліз Терон

Сальма Гаєк, 54 роки

Відома актриса має мексиканські корені, що робить її зовнішність досить екзотичною. Проте вона жодного разу не вдавалася до послуг пластичного хірурга, щоб зробити підтяжку, як і її колеги-вегетаріанки.

Який зараз вигляд має Сальма Гаєк

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments