Зеленський відреагував на пожежу в будинку для літніх людей в Харкові

0
127

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабміну терміново з’ясувати причини займання у Харкові в будинку для літніх людей, де загинули 15 людей. Про це глава держави написав у своєму Telegram.

За дорученням президента має бути створено Державну комісію під головуванням міністра розвитку громад та територій. Комісія повинна з’ясувати причини пожежі та напрацювати механізми запобігання подібним надзвичайним ситуаціям.

Крім того, Зеленський доручив голові МВС відкрити та взяти під особистий контроль відповідну кримінальну справу і в якнайшвидші терміни відповісти на запитання, які причини трагедії та хто в ній винен.

“Страшна трагедія у Харкові. Через пожежу в будинку для літніх людей є загиблі та потерпілі. За попередніми даними, на момент початку пожежі в будинку перебувало 33 літні людини. Наразі вже відомо про 15 загиблих і 5 постраждалих. Ми всі молимося, щоб не було більше. Закликаю місцеву владу – очільників міст та областей – максимально співпрацювати з центральною владою і зробити все можливе для допомоги постраждалим та родичам, які втратили своїх близьких. Мої щирі співчуття”, – написав Зеленський.

Comments

comments