“Всіх запакуємо в автобус”: мер Рівного пригрозив ромам, що вивезе їх назад у Закарпаття

0
211

Невдовзі мер попросив пробачення за свої різкі слова і сказав, що справа не в упередженні до національності.

Олександр Третяк, міський голова Рівного у середу, 9 червня, прокоментував в ефірі місцевого радіо, що ситуація в місті наближається до того, що ромів «запакують в автобус і відвезуть в їхнє рідне Закарпаття».

«Я дуже намагаюся стримуватися в емоційному плані. Але, якщо подивитися на цю ситуацію із ромською національністю, у мене не вистачає слів і толерантності до того, що вони чудять у місті», – промовив мер.

Він поділився як нещодавно зустрів ромів на вулиці і сказав, що вони повинні протягом декількох годин покинути місто, на що ті пожалілися, що не ходять автобуси.

«Я бачу, що ситуація наближається до того, що ми вчинимо радикально: всіх запакуємо в автобус і відвеземо в їхнє рідне Закарпаття», – наголосив Третяк к прямому ефірі.

Така заява Олександра Третяка швидко розлетілася у медіа, тож сьогодні він на своїй Facebook-сторінці написав вибачення за різкі висловлювання.

Мер Рівного зазначив, що «справа не в тому, що ми маємо упереджене ставлення до осіб певної національності, а справа у порушеннях Кримінального кодексу конкретними громадянами, незалежно від їх етнічного походження».

«Тому кожного, хто буде порушувати Закон, чекатиме покарання. Незалежно від етнічного походження, адже всі рівні і мають не лише однакові права, але й однакові обов‘язки вести себе по-людськи», – додав він.

Comments

comments