Українські зірки покаали як виглядали на своєму випускному

0
405

Незабаром у школах продзвенить останній дзвінок і учні відправляться на канікули, а випускники запам’ятають цей день на все життя. Українські зірки на випускному вечорі мали зовсім не такий вигляд, як ми їх звикли бачити. Адже до світського виходу над ними годинами працюють стилісти.

OBOZREVATEL згадав, який вигляд мали українські зірки в шкільні роки на випускному балу. Чимало з них кардинально змінили свій імідж.

Ірина Білик у школі була дуже сором’язливою дитиною, але вже тоді майбутня співачка показувала вокальні здібності, виконавши декілька своїх пісень на випускному.

Ірина Білик на випускному виконувала свої пісні.

Леся Нікітюк розповіла, що в школі була жертвою булінгу. Дівчина носила тільки спортивний одяг, а першу косметику купила у 18 років.

Леся Нікітюк опублікувала фото з випускного у 9 класі

Віталій Козловський на випуск пошив костюм за власним дизайном. Співак поділився, що зі шкільних років був переконаний, що стане співаком, тому був ведучим усіх шкільних свят і навіть писав сценарії.

Віталій Козловський одягнув на випускний оригінальний костюм

Співачка Альоша на випускний обрала скромну довгу сукню з абстрактним принтом. Зі шкільних років зірка майже не змінилася.

Співачка Альоша на випускному фото позує з батьками

Потап розмістив у Instagram світлину зі свого випускного. Юний продюсер на фото – з густою шевелюрою, тут його не відразу можна впізнати.

Потап на випускному фото зі своїм шкільним другом

Фото: Обозреватель

Comments

comments