У Росії педагог вийшла на вулицю з плакатом “Нет войне, Россия и Украина не враги”

0
285

В одному з міст Росії, а саме Пскові вчителька Ірина Мілютіна вийшла на площу в центі міста на одиничну акцію з плакатом “Нет войне, Россия и Украина не враги”.

Вона наголосила, що вийшла на пікет, тому що вважає неприпустимими і неправильними дії російської влади щодо братнього народу.

“Багато хто цікавиться чи буде війна. Але ж насправді вона вже є. До неї всі адаптувалися, а її присутність просто на просто ігнорують. Біля кордонів нарощуються нові і нові війська, більше людей, втягнутих в конфлікт на Донбасі, помирає, а величезна кількість жителів Росії переконана, що краще не помічати того, що відбувається, і відмовчуватися, моя хата скраю. Ублюдська, шкутильгаюча на обидві ноги зовнішня політика Росії спричинить проблеми не тільки всередині країни, а й у відносинах з іншими. Цього не можна допускати. Це не можна підтримувати і заохочувати. Брязкання зброєю має тільки катастрофічні, жахливі наслідки. Я переконана, що президент зобов’язаний негайно припинити цю ганьбу”, – проінформувала Мілютіна.

Повідомляється, що один з перехожих зааплодував активістці, а хтось навпаки сказав що Україна і Росія вороги.

Вчителька в Росії вийшла на пікет.
Фото з відкритих джерел

Comments

comments