У Харкові пацієнтці ампутували груди без її згоди: жінка хоче компенсацію в розмірі 5 млн грн

0
249

Харків’янка Олена Карманова залишилася без правої молочної залози після пережитої хірургічної операції, під час якої лікарі мали видалити лише невелику її частину. Згодом цей зразок тканини повинні були перевірити на наявність раку.

Як поділилася сама жінка три роки тому лікарі харківської лікарні запідозрили в неї злоякісну пухлину. Щоб точно переконатися у правильності аналізів, вони запропонували їй здійснити просту операцію з видалення шматочка тканини молочної залози для гістологічної перевірки.

“Мені було так лячно, що я погодилася. Коли прийшла в себе після наркозу, перше про що я запитала, чи на місці мої груди. Почувши відповідь, у мене сталася істерика і шок, адже я не погоджувалася на таке”, – ділиться потерпіла.

У самому медичному закладі запевняють, що Олені надали чітко поставлений діагноз, в який вона досі не може повірити. Під час здійснення операції з видалення молочної залози єдиним нюансом було те, що хірург не зробив офіційний запис.

Постраждала написала заяву в поліцію, де за фактом порушено кримінальну справу про неналежне виконання обов’язків хірургами. Тим часом Олена Карманова планує через суд отримати відшкодування морального збитку – 5 мільйонів гривень. За ці кошти вона хоче поставити імплантат грудей.

Comments

comments