Виконавиця подякувала Україні за такий спротив.
Представниця Литви на “Євробаченні-2023”, співачка Моніка Лінкіте, висловилася своє захоплення українцями, – пише ТСН.
Співачка зізналася, що під час війни вона знайшла багато нових друзів ы дуже вдячна за те, що сьогодні українці продовжують боротьбу.
На думку виконавиці, зараз Україна воює не лише за свою свободу, а й за свободу всієї Європи. Про це Моніка заявила під час пресконференції після другого півфіналу пісенного конкурсу в Ліверпулі.
“Я знайшла друзів через війну, і це дуже сумно. Я хочу подякувати кожному українцеві, який бореться за свободу всіх, оскільки це не тільки ваша свобода, а й свобода всієї Європи. Вдячна вам за кожного. Слава Україні!” – сказала на заході Моніка.
Зазначимо, що і виступ співачки на сцені “Євробачення-2023” також має особливий посил. Як зазначає Моніка, в її пісні Stay вона співає про зцілення, а це саме те, що зараз потребують світ та Європа.
comments