SLAVIA поділилася тим, коли зникли почуття до Дзідзьо

0
377

Шлюборозлучний процес популярного артиста Дзідзьо зі співачкою SLAVIA досі в процесі, а ексдружина музиканта лише підігріває цікавість фанатів до їхнього розриву відносин. Вона розповіла, що досі кохає колишнього, але справжня любов зникла давно.

Музична кар’єра Дзідзьо розпочалася з гурту “Друзі”, з яким він давав концерти на весіллях і його дружина Ярослава Хома – SLAVIA була членом цієї групи. Потім співак став солістом гурту DZIDZIO, який дав поштовх до сольного проєкту та всеукраїнського успіху. Співачка вважає, що саме тоді, понад 10 років тому, зв’язок між ними почав слабшати.

Це не мій Михайло. Я кохала іншого Михайла. Коли стартував гурт DZIDZIO, якась стіна непорозумінь постала між нами. Це вже не моя людина, не та теплота, не та енергетика. Ти не мій Михасик, ти вже якийсь чужий,
– прокоментувала SLAVIA.

Сам Дзідзьо переконує, що не змінився. Проте він хотів бачити поряд дружину, яка б усвідомлювала відповідальність, котра на нього покладена, та не заважала, чекала вдома. SLAVIA ж приїжджала на знімальний майданчик, що дратувало чоловіка.

“Коли довго не бачилися, я приїжджала і відчувала себе непотрібною. У нього робота кипить, а я наче заважаю. Як жінка, я втрачала віру в нас, теплоту хотіла, а її не було. Щось потихенько відмирало”, – сказала співачка.

Comments

comments