Прості правила для мудрих жінок

0
1043

Мудрість одна з найголовініших скарбів, які людина набуває за життя. Якщо керуватися правилами,виробленими з досвіду, то і досягати мети буде набагато легше.

1. Не вдаватися в крайнощі
Хоча ми і наголошуємо на правилах, яких потрібно дотримуватися, та найголовніше для жінки – не “накручувати себе” та не впадати в будь-які крайнощі. Старайтеся залишати собі життєвий простір для вільних дій на свій смак і розсуд.

2. Не прощати двічі
Людина, яка двічі чимось вас образила не потрібно і надалі підтримувати зв’язок. Якщо її не навчила перша ситуація, то наскільки ймовірним є, що вона виправиться після другої?

3. Знаходити компроміси при спілкуванні
Не забувайте піклуватися не тільки про те як вам буде комфортно, а й про те, щоб ситуація була комфортною і вашому співрозмовнику або опоненту.

Звичайно, свою точку зору теж треба відстоюва, але навіть вороже налаштована людина піде вам назустріч, якщо зрозуміє, що теж зможе отримати вигоду з ситуації.

5. Дозволяти чоловікові бути собою
Дайте чоловікові свободу, і він зробить заради вас все, що ви захочете. Зачасту представникам сильної статі потерпають від надмірної жіночої турботи та уваги.

6. Бути активною
Життя не завжди обертається так як нам того хочеться. А тому потрібно не лінуватися самій все у нього брати і докладати для цього зусилью

Так, для цього доведеться потрудитися – залишити свою зону комфорту, витратити час і сили, щоб подолати певні труднощі. Але тільки так можна отримати від життя більше, ніж воно саме здатне вам дати.

7. Нічого не вимагати у чоловіка
Будь-який чоловік не потерпить, якщо від нього чогось вимагають, тим більше, якщо це буде жінка.

Йому можна запропонувати щось зробити, а ось ставити до стінки і наказувати потрібно тільки в тому випадку, якщо ви бажаєте отримати його в якості ворога.

8. Бути позитивною
Людям подобаються позитивні та веселі особистості. Вони тягнуться до тих, хто таким є. Робіть людям компліменти, щиро смійтеся з ними – і вони будуть від вас без розуму.

9. Не жити сьогоднішнім днем
Побачити Париж і померти – це не про мене. Скільки б не говорили про те, що потрібно жити сьогоденням, я з цим ніколи не погоджуся. Людина повинна бути орієнтованою на майбутнє. І тільки тоді воно буде приносити приємні, хоч і очікувані сюрпризи.

10. Завжди добре виглядати
Жінка просто зобов’язана завжди добре виглядати, адже зовнішній вигляд – її візитна картка. А неохайних дам відразу ж списують з усіх рахунків.

Дотримуючись цих простих правил, ви швидше досягнете потрібного результату. А що ще потрібно мудрій жінці для щастя?

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments