“Повнометражна дискримінація наших акторів”: Цимбалюк пояснив, чому українці до війни знімалися у російських серіалах

0
6326

Зірка Тарас Цимбалюк, відомий ролями в українських серіалах “Спіймати Кайдаша” та “Кава з кардамоном”, підняв скандальну тему роботи українських акторів у російських серіалах. 

У своєму Instagram Тарас намагався пояснити, чому українським акторам до війни доводилося приймати принизливі умови та говорити російською на майданчику, пише Таблоїд

“Як вийшло, що ми (українські актори) знімались всі ці роки в російських серіалах ? – думаю, ці численні провокативні “вкиди” час висвітлити. Скажу одразу, все це знімалось в Києві”, – почав Тарас.

“Після закінчення театрального вузу актори починають мріяти про кіно. Тоді було на 95% все кіно-серіальне виробництво – російськомовне. Там, як правило, головні герої – росіяни, досвідчені українські актори, як Стас Боклан – на лінійних ролях… а наші студенти і молоді актори – масовка/епізод, якщо взагалі помітять”, – зазначив актор.

 

“Ще, мене тоді/завжди дуже дивувало, чого сюди, як правило, завозять дуже “середніх” рос.акторів, котрі нікому не потрібні там ? Вони ж реально здатні тільки на “он любит тебя”, “она беременна” тощо – на шлак.
Жодного разу не викликали мене в “мило”, де в гримерці мене чекав, наприклад, Домогаров… тільки всякі “толі руденки”. От приблизно така ситуація у столиці”, – обурився Цимбалюк.

 

“Так. Це повнометражна дискримінація наших акторів: вибір українських продакшнів, котрі залежали від російських каналів.(така модель залишалась до 24 лютого). Тобто або стаєш частиною постсовкового локомотиву і російською говориш у кадрі, або шукай нову професію… Саме тому такі проєкти, як “Кава”, “Кайдаші” чи “Ворон” ставали для мене ковтком свіжого повітря, котре хочеться відчути нормою. Але вже усі відчувають тотальне перезавантаження”, – наголосив він.
 

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments