Покинув навчання і пішов на “Х-фактор”: цікаві факти про переможця Євробачення 2021

0
1228

Італія перемогла на Євробаченні-2021. Її представляв гурт Måneskin, якому спрогнозували перемогу ще до початку конкурсу.

Попри запальну пісню, перемозі також посприяв і образ гурту. А саме, його яскравого вокаліста Даміано Давида, який точно після конкурсу здобув велику армію прихильників. Тому ми вирішили трохи ознайомити вас із його біографію.

Даміано Давид на Євробаченні-2021
Джерело: WWD

Давид народився 8 січня 1999 року в столиці Італії Римі. Він навчався в ліцеї, але покинув його для того, щоб займатися музичною кар’єрою. Співак часто говорив, що “ненавидить школу”, і пісня, з якою він переміг на “Євробаченні”, якраз про це. Її назва Zitti e buoni, що перекладається як “сиди і мовчи”. Саме ці слова зачасту чув Даміано від учителів.

Даміано Давид в юності
Джерело: Ruetir

Покинути школу, ймовірно, допомогло хлопцю із кар’єрою, але це сталося не одразу. В мережі вже набув популярності знімок Måneskin, який вони розмістили на своїй сторінці в Instagram, де музиканти грають на вулиці, збирають гроші і просять підписатися на них у соцмережах.

Måneskin на вулицях Рима
Джерело: Måneskin

Першою знаковою подією в їхній історії став виступ на італійському “Х-фактор” у 2017 році, де молодий гурт дуже гучно та яскраво про себе заявив і став популярним у країні. Тоді Давид теж дуже ефектно себе зарекомендував.

Що ж щодо особистого життя італійця, то він вже протягом чотирьох років зустрічається з 25-річною Джорджією Солері. Проте вони не розміщують спільні фото в соцмережах.

Дівчина Даміано Давида Джорджія Солері
Джерело: Інстаграм Сорелі

Також фанати вважали, що Даміано мав романтичні стосунки з учасницею Måneskin – Вікторією де Анжеліс, але вони спростували це.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments