Також модель розповіла про романтичне побачення з коханим у Празі.
Переможниця проєкту “Холостяк-12” з Алексом Топольським, модель Катерина Лозовицька, вперше показала свого нового хлопця, – пише ТСН.
У своєму Instagram Катя поділилася, що коханий влаштував їй романтичне побачення у Празі. Тим часом сама модель на той час була в Україні.
“Просто сказав, що в мене є 30 хвилин, щоб зібратись на побачення… Побачення в іншій країні. Немає нічого прекраснішого, ніж чоловік, який діє”, – зазначила Катя.
У своєму дописі модель також вперше показала коханого. Лозовицька опублікувала знімок, де ніжно цілує бойфренда.
Зазначимо, Катерина Лозовицька стала переможницею шоу “Холостяк-12”, де головним героєм був бізнесмен Алекс Топольський. Після проєкту пара деякий час була разом, однак стосунки так і не змогла побудувати. Про свого нового коханого Катя вперше розповіла у квітні цього року. Щоправда, розсекречувати його модель не поспішала.
comments