“Ніхто не має права засуджувати ваші дії”: Зорій закликала жінок не соромитися через виїзд із країни

0
268

Телеведуча і кохана міністра оборони Олексія Резнікова, Юлія Зорій обурилася через те, що люди засуджують інших за виїзд із України. 

У своєму Instagram Юлія написала допис, у якому закликала жінок не соромитися свого страху за себе і дітей та не соромити інших за цей страх., пише Таблоїд

“Мені дуже боляче читати звинувачення одних жінок до інших. За те, що хтось виїхав і вивіз себе і своїх дітей у безпечне місце. “Чому тобі не соромно? От ти виїхала зі своїми, а я лишилася тут з дітьми! Бо це моя земля. Бо я не боягузка!”. Скажіть мені відверто, а чому має бути соромно мамі за те, що їй страшно за своїх дітей?.

 

“Чому їй має бути соромно за те, що вона рятує своїх дітей? Рятує їхнє життя і психіку (яка і так уже постраждала, навіть якщо люди виїхали на самому початку війни, і діти чули вибухи десь далеко, наприклад). Ви думаєте, дитячій вразливій психіці цього недостатньо? Чи діти не надтонко відчувають психологічний стан батьків/мами і це вже дуже сильний удар для них? 5-річна донька моєї подруги посивіла у мене на очах за 3 дні… Хоча виглядала спокійною, гралася. А що коїлося в тій маленькій голівці, мені страшно навіть уявити…”, – написала Зорій.

“Прийняли ви рішення залишилися чи поїхати – це лише ваш вибір. Ніхто не має права засуджувати ваші дії. (Окрім, звичайно, прямої небезпеки, коли є безпосередня загроза вашому життю і життю ваших дітей, коли вас наполегливо просять евакуюватися, щоб врятувати)”, – наголосила Юлія.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments