“Наджорстокий удар по чоловічому его”: Андре Тан порадив дружинам, яких слів не варто казати

0
377

Дизайнер Андре Тан, який минулого року розлучився зі своєю дружиною Аліною Харечко, вирішив своїми порадами допомогти хоч чиїсь відносини. Він порадив жінкам, яких слів їм краще не вживати в розмовах із коханими. Та докладно пояснив, чому.

Повчальний допис – “Фрази, які чоловіки бояться почути від дружин” – 39-річний Андре розмістив у Instagram, повідомляє Таблоїд
 
“Краще би ти подарував…” Повірте, найстрашніше для чоловіка – коли жінка не цінує його зусилля! Тому краще спочатку подякуйте за подарунок, навіть якщо ви йому не так уже й раді. Визнаємо, нам дійсно важливо бути переможцями. Спочатку висловіть вдячність, а вже потім якось згадайте, який варіант подарунка порадує вас більше”, – зазначив Тан.

“Мій колишній ніколи би так не зробив.” Порівняння чоловіка/партнера з колишніми або героями голлівудських фільмів, призведе до того, що він почне сумніватися, чи кохаєте ви його. Це наджорстокий удар по чоловічому его!”, – попередив він.
 
Окрім цього, чоловік радить уникати висловів “ти ніколи не…” і “так, але…”
Часто чоловікам здається, що їх постійно переслідує минуле, адже їхні дружини не забувають жодної зробленої раніше помилки. Краще м’яко критикуйте моменти в теперішньому: так більше шансів, що чоловік замислиться та змінить свою поведінку”, – поділився Тан.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments