Картини Тетяни Яблонської та Марії Примаченко надихнули Andre Tan X Катю Осадчу на спільну колекцію

0
190

Український дизайнер Андре Тан та відома українська телеведуча Катя Осадча показади свою нову спільну колекцію. Її родзинкою став унікальний авторський принт: на сукнях і светрах розквітли мальви і волошки з картин Тетяни Яблонської та Марії Примаченко.

Як проінформувала пресслужба Андре Тана, в осінню капсулу під назвою Timeless увійшли затишні светри з високим горлом, трикотажні брючні костюми та кардигани на великих ґудзиках, елегантні сукні та спідниці. Не залишили поза увагою й головні убори: кепі, обруч з бантом та капор – аксесуари, без яких не обходиться образ відомої телеведучої. Це звичайні речі, що легко поєднуються між собою і будуть актуальні не один рік, незалежно від того, що на той час буде в моді. Кольори колекції також поза часом: білий, сірий та відтінки бежевого. Значну увагу Андре та Катя приділили матеріалам, зупинивши свій вибір на ніжному шовку та м’якому кашемірі.

Дав пояснення дизайнер і вибору принта для нової колекції, зробивши акцент на важливості самоідентифікації.

У новій колекції – осіння капсула під назвою Timeless

“Ми з Катею чимало років своєю професійною діяльністю популяризуємо Україну та українську культуру у світі. Для нас важлива національна самоідентифікація. Тому, розпочинаючи роботу над нашою новою спільною колекцією, ми прийняли рішення взяти натхнення із творчості двох відомих українських художниць: Тетяни Яблонської та Марії Примаченко. Принти на сукнях, светрах та кардиганах створені за мотивами їх картин. Кожна квітка у малюнку щось означає. До прикладу, волошка в українській традиції – це символ вірності, скромності та душевної краси, а мальва – любові до рідної землі та спадщини предків. Українські жінки вишивали ці квіти на сорочках, як обереги”, – ділиться чоловік

Кольори колекції – поза часом: білий, сірий і відтінки бежевого

“Наша модна співпраця з Андре мала своє продовження. Як і в літній капсулі, мені було важливо, щоб речі, які ми створимо, були актуальними не один сезон. Такі ж критерії були і до дизайну та матеріалів. Після тривалих пошуків нам вдалося втілити в колекції головний тренд цієї осені: athflow. Це поєднання спортивних елементів та вишуканих матеріалів, баланс між модою та комфортом.

Для мене вже давно комфорт став чи не найголовнішим критерієм вибору звичайного одягу. Взимку я віддаю перевагу тим речам, в яких буду почуватися зручно і тепло під час перельотів і відряджень, прогулянок з дітьми та зустрічей з друзями. В нашій колекції Timeless ви зможете знайти універсальні речі, які підходять для всіх цих випадків, тому що сучасній жінці інколи не вистачає часу переодягнутися”, – розповіла Осадча.

Як матеріали для колекції обрано шовк та кашемір

Колекцію Andre Tan X Катя Осадча буде представлено в 40 магазинах Andre Tan по всій Україні, а також на сайті andretan.ua вже 22 жовтня.

Колекцію буде представлено ​​в 40 магазинах Andre Tan по всій Україні

Нову колекцію можна знайти на сайті andretan.ua вже 22 жовтня.

В колекції Timeless можна знайти універсальні речі на всі випадки життя

В колекції поєднано спортивні елементи та вишукані матеріали

У новій колекції поєднано моду та комфорт

У спільній колекції Андре Тан та Катя Осадча популяризують творчість українських художниць

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments