«Я їх не любила, ненавиділа зі всієї сили» – Ніна Матвієнко розповіла, чому не любила своїх батьків

0
5460

Ніна Матвієнко, народна артистка України, в дитинстві ненавиділа своїх батьків, вважаючи їх найстрашнішими людьми у світі. Про це вона поділилася в ефірі передачі “Кондратюк у понеділок”

Матвієнко каже що, зростала не такою, як усі, тому досі не може зрозуміти, як їй вдалося вижити.

Якби я не співала, я б, клянусь, і заміж не вийшла. Не знаю, ким би я стала. Мені здається, я б просто – на – просто загинула. Я була дуже фантастична, романтична. Від хлопців у мене відбою не було, всі мене любили, а я їх – ні“, – поринула в спогади Ніна Матвієнко.

Співачка відкрилася, що водночас ненавиділа своїх батьків.

Я їх не любила – ні батька, ні матір. Я їх ненавиділа усім своїм єством у дитинстві. Думала, що це найстрашніші люди, бо вони вбивали телят, потім їдять це все. А я протестувала – ну потім теж їла. Мусила, їсти ж то хочеться. Але я дуже боялася батька! Він завжди змушував: “Ідіть сюди, держіть”. Я тікала, ховалася на кладовищі, на дереві сиділа“, – сказала співачка.

Вона зізналася, що, ховаючись від батька, розмовляла з могилами.

Казала: “Чого вона тут лежить, якщо вона така красива, ця жінка?” Або те дитятко. Я знаю, я не була така, як всі. Я тепер починаю розуміти. Як я вижила? Наївна, довірлива така – у такому жаху вирости“, – підсумувала Матвієнко.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments