Донька Сніжани Єгорової з родиною переїхала до США

0
709

Телеведуча 1+1 та донька Сніжани Єгорової – Стася Ровінська – переїхала з чоловіком та трьома дітьми виїхала за кордон.

Вони виїхали  до Нью-Йорка. Про це знаменитість повідомила на своїй сторінці в Instagram, пише ТСН

Дівчина розповіла, що декілька років її сім’я там будуватиме життя від самого початку, залишивши в у столиці своїх близьких, друзів, будинок, автівки, улюблені роботи та комфортне життя. Ровінська зазначила, що у мирний час вони б ніколи не наважились цього зробити.

“Тож шукаю роботу, контакти, нові знайомства. І звісно ж будемо продовжувати допомагати наближати нашу перемогу і сподіваюсь прославляти Україну”, – поділилася вона.

Ровінська наголосила що це не імміграція, а тимчасовий переїзд задля дітей.

“Мій чоловік, як багатодітний батько, має право виїжджати за кордон. Ми продовжуємо займатись допомогою нашим воїнам і плануємо налагодити відправлення вже з Нью-Йорка, мій чоловік займається цим кожного дня. Для тих, хто пише, що це найпростіше… Нам було б набагато легше повернутись до Києва, де у нас власний будинок, робота, гроші і налагоджене усе. Ми приїхали до Америки без нічого, ані збережень, ані плану, лише ми. Діти підуть до школи і це мене тішить. Ми у чужій країні, ніхто нас тут не чекає. Ми намагаємось просто зробити дитинство наших дітей трохи спокійнішим. Ми не маємо коштів тримати наше життя на паузі у Європі. Дякую за підтримку, вона зараз дуже цінна”, – поділилася Стася.

У коментарях колеги-телеведучі підтримали Ровінську:

  • “Все обов’язково вдасться! Ви круті!” – написала Наталія Островська.
  • “Оу, оце таке несподіване рішення! Тримаю кулаки! Все обов’язково вийде!” – поділилася Соломія Вітвіцька.
  • “Стася, сил вам!” – побажала Марічка Падалко.

 

 

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments