Дівчата, які зганьбилися своїми вчинками на Великдень, принесли свої вибачення

0
376

Дівчата, які на Великдень, 2 травня, робили зухвалі вчинки у церкві Різдва Христового у Києві : задували свічки, курили і вживали алкоголь, записали відео з вибаченнями.

Таке відео виставило видання “Інформатор” у вівторок, 4 травня. Одна з дівчат розповіла, що її звуть Єва і що вони з подругою нібито не пили міцний алкоголь і не були під дією ніяких наркотичних речовин, а “максимум випили по пляшці пива”

Вона також сказала, що жаліє про ситуацію у храмі.

“Мене звати Єва і я хочу попросити пробачення за ситуацію, яка трапилася за моєї участі в церкві Різдва Христового. А саме – я задула свічку. Я хочу щиро попросити вибачення у людей, чиї почуття я зачепила. Я не думала, що все це буде так серйозно, і взагалі, що хтось із сторонніх про це знатиме. Єдине, що я можу сказати – мені дуже прикро, що у таке світле свято Великодня ви маєте дивитися, як дві малолітні д*ри прийшли до церкви і почали чудити якусь х**нь”, – розповіла дівчина.

Її подруга Анастасія також принесла вибачення за свою поведінку і назвала свій вчинок “дурістю”.

“Мені дуже прикро. Я вела себе негідно. Це була дурість, про які ми чомусь не подумали. Я хотіла попросити вибачення у віруючих і всіх, чиї почуття я зачепила”, – виправдалася Анастасія.

Comments

comments