Через що вас можуть не взяти на роботу: 7 причин

0
1007

Спочатку, щоб отримати роботу, претендентам доводиться проходити чимало телефонних інтерв’ю, співбесід та випробувальних термінів. Компанії зачасту дуже ретельно відбирають працівників.

Рекрутери перелічили 7 поширених причин відмов у працевлаштуванні.

Працівник має завищені запити

Претендент може мати ідеальне резюме та рекомендації, бути справжнім асом з чималим досвідом, але довгий час не може знайти роботу. Одна з причин – завищені очікування та запити до роботодавця, розповідає rabota.ua. Такі люди незадоволені навіть незначними нюансами – до прикладу офіс компанії знаходиться не в центрі.

Людина спізнюється на постійній основі

Кандидата, який запізнюється на співбесіду, в перший робочий день чи місяць відразу вважають несерйозним. Можуть подумати, що він не незацікавлений у посаді.

Помилки в резюме

Перше знайомство кандидата з рекрутером здійснюється через резюме. Саме воно є обличчям працівника. Помилки, складні та незрозумілі формулювання, мало інформації або ж навпаки занадто, відверті фото говорять про те, наскільки серйозно кандидат відноситься до пошуку роботи.

На всі руки майстер

Потрібно ретельно визначитися зі своєю посадою, яка цікавить, та саме її написати в резюме. До прикладу, якщо ви – перекладач, вказуйте, що шукаєте роботу перекладача. Писати через кому ще якісь посади не потрібно. У рекрутера можуть виникнути запитання щодо того, наскільки якісно ви зможете виконувати роботу, беручись за все й одразу.

Часто змінюєте роботу

Звертають увагу на термін роботи кандидата на попередній посаді. Якщо людина не затримується в компанії довше року, це викликає підозри та запитання. Адже на новачка компанія витрачає час та гроші – адаптує, навчає. Тому роботодавці зацікавлені, щоб новий співробітник був налаштований на тривалу співпрацю.

Кандидат на посаду бреше

Приховування інформації та обман на співбесіді є однією з причин відмови. Краще одразу зізнатися, що вас наприклад звільнили з попередньої роботи через конфлікт з керівником.

Токсична людина

Такі працівники постійно поширюють плітки про колег, неправдиву інформацію, критикуєте всіх і все, невдоволені графіком, умовами роботи, зарплатою, тощо. Роботодавці не зацікавлені тримати токсичних працівників у колективі.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments