Валерій Меладзе злякався запитання про війну в Україні та втік від журналістів

Люди з оточення виконавця намагалися його приховати та вибили з рук журналістів камеру.

Співака Валерія Меладзе заскочили під час відпочинку на французькому курортні Куршевель, де він відпочивав у компанії російської еліти, – пише ТСН.

Журналісти “УП” запримітили артиста, коли той розважався в одному з ресторанів, та поставили таке запитання: “Як вам відпочивається у Куршевелі, поки росія бом6ить Україну?”.

Валерій Меладзе / © скриншот з відео

Меладзе не на жарт перелякався. Спочатку співак сказав,  що не буде про це говорити. Згодом Меладзе відвів журналістів та намагався “нормально поговорити” без камери: “Вируби, я хочу поговорити нормально”. Артист навіть намагався руками затулити камеру, але отримав відмову.

Нічого кращого виконавець не вигадав, як втекти. Журналісти з камерою прямували за ним, однак хтось із оточення співака вибив техніку з рук. Цілком ймовірно, що то була його дружина Альбіна Джанабаєва, яка теж була там.

До речі, пильні глядачі помітили, що на рукаві куртки Меладзе виднівся знак, схожий на латинську літеру “Z”. А саме таким символом російські окупанти позначають свою техніку.

Рука Валерія Меладзе / © скриншот з відео

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *