Жінки цих знаків Зодіаку ніколи не погоджуються на менше!

0
1044

Ви навіть не здогадується про те, що не всі представниці слабкої статі такі лякливі та ніжні, якими їх малюють в своїй уяві чоловіки. Добре це чи ні, але багато жінок можуть керувати величезною компанією і заодно своїм власним чоловіком так, що багатьом чоловікам не під силу. Жінки яких знаків Зодіаку мають особливо складний характер?

Жінка знака Скорпіон
Немає значення, про кого йдеться про чоловіків чи жінок, але в подібних рейтингах вони завжди займають лідируючі позиції. Такі люди ніколи не здаються і завжди досягають свого, а дами часто показують інші сторони свого характеру. Влаштувати істерику, щоб досягти свого? Не питання. Пустити в хід свої довгі і гострі нігті? Теж без проблем. Але якщо їй потрібно, вона буде дуже мило усміхатися вам в очі.

Жінка знака Лев
Щоб там не думав її чоловік, а головна тут вона. Королева, чарівна і прекрасна, ніколи і нікому не віддасть свого п’єдесталу. А якщо хтось спробує її звідти посунути, вона вгризеться йому в горло. Дуже драматично виходить, коли Левиця виявляється в парі з представником свого ж знака, який теж дуже не любить нікому поступатися.

Жінка знака Телець
Якщо чоловік хоче собі маленького тирана, то жінка-Телець – безперечно найкращий вибір. З самого початку він навіть не зрозуміє, що звалилося йому на голову, адже вона дуже смачно готує, гарно виглядає і божественна в ліжку. Всі особливості її характеру відкриються не раніше, ніж після весілля – вона ще й дуже розумна.

Жінка знака Близнюки
Взагалі-то характер у Близнюка легкий. Принаймі, у одного – але ж є ще й другий. І ось він-то буде доводити бідного чоловіка до істерик. В основному своїми нападами ревнощів, істериками на порожньому місці і нав’язливим бажанням постріляти очима іншим чоловікам.

Жінка знака Козеріг
Жінка-Козеріг – це майже як Скорпіон. Але якщо та хоча б може розплакатися, як і належить жінці, то від Козерога ви цього точно не дочекаєтеся. Швидше вона доведе до сліз коханого своїми нескінченними зауваженнями і бажанням зробити з нього успішного мільйонера.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments