Втрата пам’яті та порушення мозкової діяльності – популярний постковідний синдром

0
805

Лікарі стверджують, перенавантажувати себе після того як ви перехворіли категорично забороняється, адже недуга забирає багато ресурсів організму

Не вдається пригадати якесь слово чи важко зібрати думки до купи – ті, хто перехворів на ковід, чудово це розуміють. Після хвороби страждає не лише нервова система, а й мозок. Терапевтка в проєкті “Запитай у лікаря” розтлумачила, як відновитись після хвороби.

Якщо людина жаліється на дивний стан, то для перестрахування, потірбно зробити знімок МРТ, підкреслює лікарка. Бо нестача кисню в організми може датися взнаки.

“Головний мозок найбільш сприятливий до недостатності кисню, він найбільше потребує енергії. Втрата когнітивної концентрації. Пацієнт потерпає від того, що його мова стає більш скудною”, – ділиться провідний лікар Катерина Комісаренко.

Під час гіперстресу людина втрачає власний ресурс. ДЛя відновлення можуть допомгти стовбурові клітини. Після коровірусу це також можливо.

“Якби в природі не існувало стовбурових клітин, будь-яке ураження, навіть звичайний поріз пальця, взакінчувався дуже погано. Ми застосуємо їх. Ми відновлюємо цей пул природній”, – розповідає терапевтка

“Якщо пацієнт був з позитивним ПЛР-тестом, залишаються антитіла пам’яті імуноглобуліну G, то шість місяців. І через шість місяців пацієнт може вакцинуватися”, – зазначає лікар.

Додавайте "Домогосподарку" у свої джерела Google Новини

Comments

comments